Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.03.2018 18:34
HyperX Cloud Revolver S. Słuchawki dla najbardziej wymagających graczy FPS-ów
595V

HyperX Cloud Revolver S. Słuchawki dla najbardziej wymagających graczy FPS-ów

HyperX Cloud Revolver S to zestaw słuchawkowy dla graczy, którzy cenią sobie wysoką jakość dźwięku i solidną konstrukcję wykonania zapewniającą komfort przy długich sesjach z konsolą.

HyperX Cloud Revolver S są zestawem słuchawkowym klasy premium, który przeznaczony jest dla najbardziej wymagających graczy. Słuchawki wspierają technologię Plug-N-Play Dolby® 7.1 Surround i dzięki przetwornikom najnowszej generacji oferują studyjną jakość dźwięku. Sprawdzają się więc idealnie dla fanów FPS-ów, którzy mogą liczyć na wyrazisty i czysty dźwięk oraz wzmocniony bass.

Pieczołowicie wykonana konstrukcja może się pochwalić wytrzymałymi stalowymi ramami oraz pianką zapamiętującą kształt, co przekłada się na wyjątkowy komfort nawet podczas długich sesji. HyperX Cloud Revolver S posiadają także wysokiej jakości mikrofon z funkcją redukcji szumów oraz certyfikatem TeamSpeak i Discord. Urządzenie jest również kompatybilne z wieloma platformami, w tym oczywiście PS4. Słuchawki posiadają także moduł USB z kartą dźwiękową DSP, która reprodukuje dźwięk wysokiej jakości i daje nam szybki dostęp do podręcznych funkcji urądzenia (wyciszenie mikrofonu, wyłączenie dźwięku Dolby, czy przełączanie ustawień korektora i regulacja głośności).

HyperX Cloud Revolver

HyperX Cloud Revolver S kosztują około 599 zł i są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: stalowoszarym i czarnym.

Źródło: https://www.hyperxgaming.com/pl/headsets/cloud-revolver-gaming-headset?partnum=HX-HSCR-GM#v-overlay

Tagi: HyperX Cloud Revolver playstation 4 zestaw słuchawkowy