Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.03.2018 13:27
Jakie gry kupić w aktualnej promocji w PS Store?
2686V

Jakie gry kupić w aktualnej promocji w PS Store?

Aktualnie dostępnych jest jeszcze kilka różnych promocji w PS Store. Tydzień temu przedstawialiśmy wam najlepsze gry do 30 złotych, tym razem zebrałem dla was najlepsze gry w atrakcyjnych cenach z wszystkich promocji.

Agents of Mayhem - 39 zł

Tak jak do zakupu Agents of Mayhem za pełną cenę ciężko byłoby mi kogokolwiek namówić, tak za 39 złotych nie powinno być problemu jeśli nie jest potrzebna wam gra z sieciową kooperacją. Agenci biorą formułę serii Saints Row, wkładają do niej supermoce, oddają otwarty świat i... pozwalają się bawić. Gra idealna dla osób pamiętających kino akcji lat 80. lub początku 90..


Battle Chasers: Nightwar - 59 zł

Mam wrażenie, że Battle Chasers polecam gdy tylko mogę. Ale nic z tym nie zrobię, skoro to kawał świetnej gry łączącej w sobie elementy dungeon crawlera, japońskiego RPG-a i zachodniego designu spod ręki Joe Madureiry. Jeśli szukaliście jRPG-a, który nie będzie odpychał was typowo japońskim designem - trafiliście idealnie.


Cities: Skylines - 87 zł

Cities: Skylines udowadnia, że city builder ma sens na konsolach. Bardzo dobre sterowanie zostało połączone z udanym portem. Co prawda przy większych miastach bazowa wersja PS4 lekko się krztusi, ale jeśli macie PS4 Pro - problemy na dłuższą metę będą niezauważalne.


Darkest Dungeon: Crimson Edition - 39 zł

Nie jest to co prawda kompletne wydanie Darkest Dungeon (kolejne DLC w drodze), ale zawiera podstawową wersje gry i rozszerzenie Crimson Court. W tej cenie - warto podjąć próbę zmierzenia się z tym wyjątkowo trudnym, ale okropnie klimatycznym dungeon crawlerze. Osoby, które nie chcą się przemęczać ucieszy fakt, że gra otrzymała jakiś czas temu niski poziom trudności.


Nex Machina - 38 zł

Najlepsza gra arcade'owa od Housemarque, które ten gatunek wspiera intensywnie od swoich początków. Nex Machina jest produktem będącym zbiorem wszystkich najlepszych pomysłów, lat doświadczeń i niesamowitego dopracowania całości. Jeśli lubicie intensywne, stawiające na umiejętności gry - trafiliście idealnie.


Shadow Warrior 2 - 42 zł

Druga część przygód Lo Wanga znacząco się zmieniła. Porzucono ramy klasycznego FPS-a, wrzucając losowo generowane mapy, zbieranie broni w stylu Borderlands 2 usprawniając jednocześnie warstwę techniczną. Jedno się nie zmieniło - humor w grze oraz wciągająca rozgrywka.


Superhot - 54 zł (38,40 zł z PS+)

Superhot wylądował w pudełkach, ale to cyfrowa wersja nadal jest tańsza, zwłaszcza jeśli posiadacie aktywny PS+, wtedy za niecałe 40 złotych polska produkcja staje się must-have'em na PS4. Niesamowite i oryginalne podejście do FPS-a. Grę można zaliczyć w 2-3 godziny, ale to będą zdecydowanie warte grzechu godziny.


What Remains of Edith Finch - 49 zł

Na PS4 mnóstwo mamy symulatorów chodzenia. Ale What Remains of Edith Finch jest zdecydowanie najlepszą produkcją w tym gatunku. Konkurencja pozostała daleko w tyle jeśli chodzi o jakość scenariusza i urozmaicenie rozgrywki w tym gatunku. Jeśli jeszcze nie graliście - teraz jest idealny moment by to nadrobić.


Worms W.M.D - 39 zł

Wormsy wraz z W.M.D wróciły do dwuwymiarowej formy. Po latach wyjątkowo słabych eksperymentów z trójwymiarem w serii, stopniowo wracano do 2D. Ale dopiero najnowsza odsłona jest prawie tak dobra jak Worms 2: Armageddon czy World Party. W tej cenie - obowiązkowy zakup na imprezy i dla fana Robaków.


Yakuza Kiwami - 59 zł

Na rozgrzewkę przed szóstą odsłoną Yakuzy, Kiwami jest idealne. Remake jedynki który poprawia zdecydowaną większość mechanicznych niedoróbek, które odrzucały od oryginału na PS2. Nie gwarantuję jednak, że ukończycie grę przed kwietniową premierą Yakuzy 6. Seria z Kazumą to prawdziwy pożeracz czasu.

 

Tagi: Airship Syndicate Battle Chasers: Nightwar Darkest Dungeon playstation 4 THQ Nordic What Remains of Edith Finch Yakuza Kiwami