Kacper Mądry Kacper Mądry 06.02.2018 20:48
Gaydorado. Oto symulator randek gejów
3935V

Gaydorado. Oto symulator randek gejów

Gaydorado to nowa produkcja studia CocoBear. Deweloper zapowiada porywającą przygodę z mężczyznami.

Gaydorado już dzisiaj zadebiutowało we wszystkich liczących się cyfrowych sklepach. Użytkownicy Androida i iOS'a mogą rozpocząć swój flirt i czatować z innymi mężczyznami.

Celem CocoBear przy tworzeniu Gaydorado było stworzenie produkcji, która jak najlepiej odda życie miłosne gejów. W tytule tym czeka nas rozwój naszego bohatera, przebieranie go w garnitury czy też bardziej wyzywające stroje oraz przeżycie przygody wśród innych mężczyzn.

Gaydorado

W mieście Gaydorado przeżyjemy niejedną miłosną przygodę, której celem będzie znalezienie tego jedynego. Twórcy zadbali o to, aby w grze czekało na nas wielu potencjalnych kochanków. Doprowadzą oni do wielu historii fabularnych, które przyjdzie nam ukończyć. Intryga, akcja, chodzenie na siłownie, tworzenie przyjaźni oraz związków - to i wiele więcej czeka na nas w Gaydorado.

Gaydorado

Gaydorado nie jest jednak tylko i wyłącznie grą. Produkcja to też serwis społecznościowy, która pozwoli w anonimowy i bezpieczny sposób prowadzić rozmowy z innymi graczami z całego świata. Do częstego wracania do produkcji ma zachęcić nas również seria wydarzeń, które zostały niedawno zapowiedziane:

  • Gatlin Warrior - do 7 lutego
  • Valentine’s Day - 14 luty
  • Australia Gay Carnival (Sydney) - od 16 lutego do 4 marca

Gaydorado

Waszą przygodę w Gaydorado rozpoczniecie już dzisiaj, pobierając ten oryginalny tytuł ze sklepu Google Play oraz AppStore.

Gaydorado - zwiastun

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CocoBear Gaydorado mobile