Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.02.2018 15:19
Sony Gold Wireless Headset - nowe słuchawki dla PS4 i PS VR
2726V

Sony Gold Wireless Headset - nowe słuchawki dla PS4 i PS VR

Sony Gold Wireless Headset to kolejna propozycja Sony w temacie słuchawek bezprzewodowych, dedykowanych PlayStation 4 oraz PlayStation VR.

Nowa wersja Sony Gold Wireless Headset została przeprojektowana przede wszystkim z myślą o korzystaniu z PlayStation VR. Dlatego też pałąk jest smuklejszy i wygodniejszy w noszeniu jeśli na głowie mamy założony także hełm PlayStation VR. Czym poza redesignem będą mogły pochwalić się nowe słuchawki Sony Gold Wireless Headset?

HyperX Cloud Flight - bezprzewodowy headset od HyperX

Przede wszystkim - wirtualnym dźwiękiem 7.1, a także dwoma mikrofonami, które zostały ukryte w słuchawkach. Słuchawki podłączymy bezprzewodowo do konsoli za pomocą wpinanego w USB nadajnika, ale w zestawie znajdziemy także kabel 3,5mm minijack oraz kabel USB do ładowania słuchawek.

Sony Gold Wireless Headset

Sony Gold Wireless Headset oczywiście wspierane będzie także przez oficjalną aplikację z profilami, którą znajdziecie w PlayStation Store. Słuchawki mają w sprzedaży pojawić się wkrótce, chociaż ceny nie znamy. Spodziewać można się jednak wyceny na poziomie wersji Platinum - 500-600 złotych.

Sony Gold Wireless Headset

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/05/introducing-the-new-gold-wireless-headset-for-ps4-and-ps-vr-coming-soon-to-europe

Tagi: PlayStation 4 playstation vr Sony Sony Gold Wireless Headset