Jakub Barwiak Jakub Barwiak 22.01.2018 11:48
Pitbull. Ostatni Pies ze zwiastunem
912V

Pitbull. Ostatni Pies ze zwiastunem

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu Pitbull. Ostatni Pies – nowej odsłony znanej serii, tym razem bez Patryka Vegi na stołku reżyserskim.

Już 15 marca zadebiutuje Pitbull. Ostatni Pies, tym razem bez Patryka Vegi, którego na stanowisku reżysera i scenarzysty zastąpił Władysław Pasikowski. W roli głównej Marcin Dorociński. O czym będzie opowiadał nowy Pitbull?

Czy nowy Pitbull ma szansę dorównać Botoksowi?

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

Pitbull. Ostatni pies - zwiastun

W obsadzie oprócz Dorocińskiego znaleźli się Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Michał Kula, Dorota „Doda” Rabczewska, Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Marian Dziędziel, Iza Kuna, Zbigniew Zamachowski i Agnieszka Kawiorska. Gościnnie wystąpili Katarzyna Nosowska oraz bokserzy - Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Tagi: