Kacper Mądry Kacper Mądry 21.01.2018 11:01
50 Cent jest zainteresowany stworzeniem kolejnej gry
816V

50 Cent jest zainteresowany stworzeniem kolejnej gry

50 Cent potwierdził w wywiadzie, że wciąż jest zainteresowany stworzeniem kolejnej produkcji z jego udziałem. Ostatnia gra rapera pochodzi z 2009 roku.

Prawie dekadę temu pojawiła się ostatnia gra, której pomysłodawcą był znany amerykański raper Curtis "50 Cent" Jackson. Produkcja ta była typową grą akcji, które nie wyróżniała się niczym szczególnym, prócz samą obecnością jej autora w grze. 50 Cent: Blood on the Sand nie doczekało się od tej pory żadnej kontynuacji, jednak nie oznacza to, że kiedyś nie przyjdzie nam się jeszcze raz wcielić w rapera.

W wywiadzie udzielonym serwisowi GameSpot 50 Cent potwierdził, że wciąż jest zainteresowany stworzeniem kolejnej gry wideo.

Możliwe, że stworzę coś na podstawie konceptu, który powstał przy okazji Tomorrow, Today

Tomorrow, Today to nowy film, do którego scenariusz przygotował Curtis Jackson. Fabuła opowiada o niesłusznie skazanym na więzienie weteranie wojennym. Bohater filmu zostaje poddany serii brutalnych eksperymentów, które mają nadać mu supermoce.

Muszę tylko znaleźć odpowiedni pomysł. Chcę, aby wszytko czym się zajmuję było unikalne. Chcę, aby było specjalnie. Myślę o tym, ponieważ te rzeczy zostaną tutaj dłużej niż ja. Kiedy wypracuję pomysł na nową grę, chcę mieć pewność, że będzie to tytuł, którym będziemy się bardzo długo cieszyli.

Jak wspominacie poprzednie gry rapera? Graliście w 50 Cent: Blood on the Sand lub 50 Cent: Bulletproof G-Unit Edition?
 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/50-cent-has-ideas-for-another-video-game/1100-6456210/

Tagi: 50 Cent: Blood On The Sand playstation 3 playstation portable Swordfish Studios thq