Kacper Mądry Kacper Mądry 19.01.2018 16:53
Descenders. Ekstremalna jazda na rowerze zmierza na PS4
569V

Descenders. Ekstremalna jazda na rowerze zmierza na PS4

Descenders to nowa produkcja, która pozwoli nam wsiąść na rower i wykonywać niesamowite ewolucje. Twórcy mają ambitne plany.

Descenders będzie grą traktującą o ekstremalnej jeździe na rowerze. Twórcy oddadzą w nasze ręce spore połacie terenu, który wypełniony będzie rampami czy stromymi zjazdami.

Autorzy stawiają na proceduralne generowania światów. Za każdym razem, gdy będziemy rozpoczynali grę, będą czekać na nas nowe wyzwania. Wygenerowane tereny będziemy mogli ogrywać z kamerą za pleców postaci lub z widokiem FPP. Za skomplikowane ewolucje opowiadać ma zaawansowany system fizyki, który pozwoli realistycznie używać sił nadawanych przez naszego zawodnika. Gra ma opierać się na systemie, który nagradzać będzie niebezpieczne wyczyny, ale karać nieudane powtórzenia trików.

Descenders zaoferuje tryb sieciowy, gdzie będziemy zdobywali rangi, w zależności od tego jak wypadnie nasza skuteczność w wykonywaniu trików. Gra ma posiadać w pełni licencjonowaną ścieżkę dźwiękową. Data premiera wersji na PlayStation 4 nie jest jeszcze znana.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/descenders-is-that-you-downhill-domination-pc-ps4-xone-switch.17468/

Tagi: Descenders playstation 4