Daniel Stroński Daniel Stroński 17.01.2018 10:11
Fortnite. Tak wygląda odmieniona mapa trybu Battle Royale
1562V

Fortnite. Tak wygląda odmieniona mapa trybu Battle Royale

Fortnite szykuje coś specjalnego dla wszystkich osób grających w tryb Battle Royale. Nadchodzi odmieniona mapa z zupełnie nowymi lokacjami.

Fortnite parę miesięcy temu stworzyło eksperymentalny tryb Battle Royale, który udostępniono za darmo wszystkim graczom. Ogromna popularność zachęciła dewelopera do nieustannego rozwijania trybu, ale dotychczas wciąż graliśmy na tej samej mapie. Co prawda na razie nie pojawi się nowa, ale ta obecna doczeka się zmian.

Fortnite poznało już 40 milionów osób, 2 miliony aktywnych graczy!

Odmieniona mapa była już zapowiadana na dziennikach deweloperskich, ale teraz mamy ogólny wgląd w nową wyspę. Pojawiło się pięć dodatkowych nazwanych lokacji na zachodniej części planszy, a co tego kilka nieopisanych budynków. Całość wygląda następująco:

Przypominamy również, że miejscówki już istniejące mają zostać urozmaicone, by był bardziej charakterystyczne. Kiedy to wszystko dostaniemy? Prawdopodobnie w tym tygodniu. Deweloper powiedział nawet, że nie wykluczają w przyszłości nowych map czy pojazdów, ale na razie skupiają się na odświeżeniu obecnej mapy. Przypominamy ostatnie dzienniki deweloperskie.

Fortnite - dzienniki deweloperskie

 

Tagi: battle royale Epic Games Fortnite free-to-play Gearbox Publishing playstation 4 wideo