Jakub Barwiak Jakub Barwiak 03.01.2018 19:36
Bright. Sequel potwierdzony
570V

Bright. Sequel potwierdzony

Pomimo niezbyt przychylnych opinii krytyków, Bright zdobył na tyle dużą popularność, iż Netflix zdecydował się na produkcję sequela swojego pierwszego, wielkiego blockbustera.

 

Netflix, potwierdził dzisiaj, iż rozpoczyna produkcję sequela Bright. W projekt nie będzie już zaangażowany autor scenariusza pierwszej części – Max Landis, zastąpi go reżyser BrightDavid Ayer, który ma doświadczenie w scenopisarstwie. Odpowiadał on za skrypty do takich filmów jak Dzień próby i Bogowie ulicy.

Plotki o zamówienia sequela pojawiły się już przed premierą Bright

Akcja Bright dzieje się w fantastycznej wersji Los Angeles, w której to społeczeństwo jest podzielone na trzy rasy: stanowiące elitę elfy, będących klasą średnią ludzi i orków - najniższą warstwę społeczną. W rolach głównych wystąpili Will Smith i Joel Edgerton, którzy mają również powrócić w sequelu.

Bright - klip potwierdzający produkcję sequela

Widowisko zadebiutowało na Netfliksie 22 grudnia zeszłego roku i według serwisu, było najczęściej oglądany filmem własnym Netfliksa w pierwszym tygodniu po premierze. A Wy jak odebraliście Bright? Podobał Wam się miks kina akcji i fantasy? Czekacie na sequel?

Źródło: https://www.polygon.com/2018/1/3/16845040/bright-sequel-netflix-max-landis-david-ayer

Tagi: bright netflix Video