Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.11.2017 19:17
Dragon Ball FighterZ otrzyma dedykowany arcade stick od HORI
514V

Dragon Ball FighterZ otrzyma dedykowany arcade stick od HORI

Jeśli gracie nałogowo w bijatyki to zapewne posiadacie lub chociaż myśleliście o zakupie arcade sticka. W przyszłym roku do sprzedaży trafi specjalny kontroler, który będzie towarzyszyć premierze Dragon Ball FighterZ.

Dragon Ball FighterZ zbliża się coraz bardziej i z każdym kolejnym materiałem prezentuje się coraz lepiej. Teraz przyszła pora na stosowny arcade stick, który wspomoże Was w okiełznaniu pełnego potencjału systemu walki nadchodzącej bijatyki.

Dragon Ball FighterZ - na pierwszym zwiastunie fabularnym

Dragon Ball FighterZ jak każda rasowa bijatyka 2D będzie jeszcze lepsze, gdy w ręce złapiemy arcade stick. HORI wychodzi ze specjalną propozycją dla fanów i prezentuje tematyczny kontroler ozdobiony grafiką z gry - ta przedstawia Goku w wersji Super Saiyan Blue. Arcade stick będzie kompatybilny z PS3, PS4 i komputerami PC. Posiada gniazdo typu jack i panel dotykowy. Całość waży mniej więcej 2.9kg i posiada następujące wymiary 43cm x 27 x 12 cm.

HORI wypuści specjalny kontroler w dniu 1 lutego 2018 roku, czyli w dzień japońskiej premiery Dragon Ball FighterZ. U nas gra pojawi się wcześniej, bo dnia 26 stycznia przyszłego roku. Poniżej zwiastun ukazujący Androida 16, który odegra istotną rolę w fabule gry.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun Android 16

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/11/08/hori-making-original-fightstick-dragon-ball-fighterz/

Tagi: Arc System Works arcade stick Bandai Namco Dragon Ball FighterZ HORI playstation 4 wideo

Nie przegap