Daniel Stroński Daniel Stroński 07.11.2017 21:08
Assassin's Creed Origins. Zabij Anubisa - tylko w tym tygodniu!
2430V

Assassin's Creed Origins. Zabij Anubisa - tylko w tym tygodniu!

Assassin's Creed Origins jest już od ponad tygodnia na rynku i niedawno rozpoczęło się specjalne wydarzenie, gdzie możemy pokonać egipskiego boga - i zgarnąć wyjątkowe nagrody!

Assassin's Creed Origins okazało się zwrotem serii w kierunku gatunku RPG-ów akcji i nowe pomysły sprawdziły się wyśmienicie. Zarówno media, jak i gracze zachwalają nową odsłonę osadzoną w starożytnym Egipcie czasu Kleopatry, a jeśli gracie od premiery, właśnie rozpoczęła się wyjątkowa misja, która jest ograniczona czasowo.

Recenzja: Assassin's Creed Origins

Jeśli przeszliście grę albo chociaż zbliżacie się do 40. poziomu, warto przejść się na Wielkie Morze Piasku, czyli zachodnią część mapy, zaraz pod wioską Siwa. Od wczoraj znaleźć można tam niebieski znacznik misji (podobne pokazują się w przypadku dziennych misji oraz zemst za innych graczy) o nazwie "Próba Anubisa". Jest to w rzeczywistości walka z ogromnym bossem, która dostępna będzie do końca tego tygodnia.

Sugerowany poziom doświadczenia to 40. i przyznam szczerze, że z wymaksowanym ekwipunkiem i legendarnymi broniami na 38. poziomie jest ciężko. Tak czy inaczej, nagrodą za pokonanie Anubisa jest legendarny miecz z wysokimi współczynnikami szansy na obrażenia krytyczne i mnożnika combosa oraz umiejętnością regeneracji życia po zabiciu przeciwnika. Dostaniemy także 1000 PD oraz część stroju Anubisa. W przyszłości ukaże się więcej takich wydarzeń i w końcu powinniśmy zebrać wszystkie części wspomnianego stroju.

Jeśli miałbym zostawić jakieś porady - zbierajcie strzały leżące dokoła. Nadbiegające hieny można wykiwać biegnąc zwyczajnie w bok, lecz padają po trafieniu z krótkiego łuku. Nie bójcie się też własnoręcznie rozwalić kościanych ścian, które co jakiś czas stawia wokół nas Anubis.

Tagi: Assassin's Creed Origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal