Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.11.2017 19:07
Król Lew. Jest oficjalna obsada nowej wersji
806V

Król Lew. Jest oficjalna obsada nowej wersji

Czas zakończyć plotki. Disney oficjalnie ogłosił kto wystąpi w nowej wersji Króla Lwa. W gwiazdorskiej obsadzie jest m.in. Beyonce.

Disney oficjalnie ogłosił gwiazdorską obsadę nowej wersji Króla Lwa w reżyserii Jona Favreau (Iron Man, Księga dżungli). Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii, film ma przywrócić ikoniczne postaci, w formie jakiej jeszcze nie widzieliśmy. Reżyser powiedział.

Król Lew - nowe szczegóły

To marzenie reżysera zebrać tak utalentowany zespół , aby przywrócić klasyczną historię do życia.

W obsadzie znaleźli się m.in. Donald Glover (Solo: A Star Wars Story) jako Simba, Beyonce (te piosenki z radia) jako Nala, James Earl Jones (Darth Vader) ponownie jako Mufasa, Chiwetel Ejiofor (Doktor Strange) jako Skaza. Jako Pumba i Timon wystąpią z kolei Seth Rogen (Sausage Party, Supersamiec) i Billy Eichner (American Horror Story). Muzykę, tak jak w przypadku oryginału, napisze Hans Zimmer.

Film w reżyserii Jona Favreau powtórzy historię znaną z oryginału. Głównym bohaterem jest Simba – lew, syn króla Mufasy i jednocześnie następca tronu, na który ostrzy sobie również zęby Skaza – brat Mufasy. Wywoła to starcie pełne dramatyzmu, poświęcenia, w efekcie którego Simba na wygnaniu dorośnie do swojej roli. Premiera nowego Króla Lwa w lipcu 2019 roku.

Źródło: https://movieweb.com/lion-king-remake-full-cast-beyonce/

Tagi:

Nie przegap