Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.10.2017 20:06
Farpoint z darmowym trybem PvP i kilkoma nowościami
370V

Farpoint z darmowym trybem PvP i kilkoma nowościami

Farpoint doczeka się znaczącej aktualizacji. Ta wprowadzi do gry nowy poziom trudności, kolejne trofea i tryb PvP. Wszystko to za darmo dla wszystkich użytkowników.

Farpoint to jedna z ambitniejszych gier dostępnych na PS VR. Tytuł oferuje nie tylko angażującą kampanię dla jednego gracza, ale i całkiem udany tryb kooperacyjny. Teraz twórcy planują uzupełnić największy brak o jaki prosili fani. 

Farpoint - darmowe DLC "Cryo Pack" już dostępne!

Farpoint w aktualizacji 1.08 ochrzczonej mianem "Versus Expansion Pack" wprowadzi za darmo dla wszystkich użytkowników tryb PvP. Będzie on działał w wariancie 1v1 z towarzyszami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Gracze będą mogli ich przyzywać i wykorzystywać strategicznie, aby objąć prowadzenie nad przeciwnikiem.

Do dyspozycji otrzymamy dwa tryby gry - Deathmatch i Uplink. Zasad tego pierwszego nie trzeba tłumaczyć. Uplink z kolei skupi się na przechwytywaniu określonych ładunków. Ich pozyskanie nagrodzi nas punktami. Zdobędziemy ich więcej im dłużej będziemy w posiadaniu przedmiotu. Zabijanie przeciwnika i jego sojuszników również nagrodzi nas punktami.

Oba tryby będą podzielone na rundy, a zwycięstwo odniesiemy jeśli wygramy dwie z trzech przygotowanych rund. Każda z nich będzie działa się na innej mapie.

"Versus Expansion Pack" wprowadzi też kilka nowości:

  • System doświadczenia i nabijania poziomów - w ten sposób odblokujemy skórki dla postaci
  • System nabijania doświadczenia broni i 15 nowych broni do odblokowania
  • Nowy poziom trudności "Chaos" do trybo kooperacyjnego
  • Funkcja kucania zostanie dodatkowo przypisana pod przycisk. Pozwoli to na łatwiejsze używanie opcji, gdy gramy na siedząco.
  • Nowe ustawienia zwiększające komfort obracania
  • Nowe trofea
  • Kilka poprawek błędów i ogólnych ulepszeń.

Trzeba przyznać, że to wszystko brzmi bardzo zachęcająco. Farpoint stanie się jeszcze lepsze i być może przyciągnie do siebie nowych graczy.

Farpoint - zwiastun fabularny

Źródło: Facebook (Impulse Gear)

Tagi: farpoint Impulse Gear Inc. PlayStation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment versus expansion pack wideo

Nie przegap