Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.10.2017 15:55
PlayStation VR z kamerą i grą w promocji
810V

PlayStation VR z kamerą i grą w promocji

PlayStation VR wraz z kamerą i grą PlayStation VR Worlds dostępne będzie w specjalnej cenie. Promocja ograniczona jest czasowo, do 15 października.

PlayStation VR doczeka się nowego modelu, który ma być znacznie wygodniejszy od swojego poprzednika. Zwłaszcza dla użytkowników korzystających z funkcji HDR. Dzięki niemu nie będziemy zmuszani do każdorazowego przełączania kabla HDMI. Oprócz tego Sony zapowiedziało też nowy model PS Move. Więcej przeczytacie pod linkiem znajdującym się niżej.

Pojawią się nowe modele PlayStation VR i PS Move

Sony Interactive Entertainment Polska przygotowało specjalną ofertę, dzięki której zestaw składający się z PlayStation VR, PlayStation Camera i gry PlayStation VR Worlds kupimy u wybranych sprzedawców w cenie zaczynającej się od 1499 złotych. Promocja obowiązywać będzie w sklepach sieci Saturn, Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD oraz Komputronik.

W najnowszej promocji przygotowanej przez SIEP w zestawie z goglami i kamerą znajduje się również gra PlayStation VR Worlds. Została ona zaprojektowana tak, by gracze mieli możliwość przeżyć pięć różnorodnych przygód i doświadczyć pełni wrażeń wirtualnej rzeczywistości. W The London Heist użytkownik wciela się w rolę gangstera z londyńskiego półświatka uczestniczącego w wielkim skoku, podczas którego czeka na niego mnóstwo strzelania, spektakularny pościg a nawet śledztwo. Ocean Descent otworzy przed graczem niesamowite widoki podwodnego świata, a w Scavengers Odyssey pozwoli mu zasiąść za sterami kosmicznego pojazdu. Dzięki VR Luge użytkownik poczuje jak to jest zjeżdżać na deskorolce ulicami pełnymi samochodów. Ostatnia z gier – Danger Ball to sport przyszłości polegający na zbijaniu pól przeciwnika specjalną piłką. PlayStation VR Worlds przeznaczona jest dla graczy, którzy ukończyli 16 rok życia (zgodnie z oznaczeniem systemu PEGI).

PlayStation VR to obecnie najpopularniejszy sprzęt pozwalający na zabawę w wirtualnej rzeczywistości. Aby gogle mogły zadziałać potrzeba oczywiście choćby standardowego modelu PlayStation 4. Poza PlayStation VR Worlds jest wiele innych gier, które warto sprawdzić: Resident Evil 7 czy Farpoint okrzyknięty najlepszą strzelanką na PlayStation VR, zwłaszcza jeśli zaopatrzymy się w Aim Controller.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4 playstation vr PlayStation VR Worlds promocja Sony Interactive Entertainment sony london studios zniżka

Nie przegap