Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.09.2017 15:42
Prawdziwa platyna dla najlepszych łowców trofeów
3242V

Prawdziwa platyna dla najlepszych łowców trofeów

Jeden z oddziałów Sony zorganizował wyjątkowy konkurs, w którym najlepsi zdobywcy wirtualnych trofeów zostaną nagrodzeni repliką platynowego trofeum.

Zdobywanie trofeów nie jest może najpopularniejszą czynnością związaną z graniem, ale czynność jest na tyle popularna, że istnieją całe strony i społeczności fanów zdobywania wirtualnych pucharków. Niektórych może to dziwić, tym bardziej, że poza własną satysfakcją nie ma zwykle nic ponadto. Łowcy trofeów są różni. Jedni chcą mieć jak najwięcej platyn, więc sięgają po wszystko co łatwe; inni chcą zdobyć platyny w swoich ulubionych grach, a jeszcze inni po prostu zdobywają wszystko jak leci, chcąc być jak najlepszym.

Ranker: 6 najtrudniejszych trofeów w grach na PlayStation 4

Australijski oddział PlayStation zorganizował konkurs, w którym do wygrania są 4 wysokiej jakości trofea wyglądające jak wirtualne platyny. Nagroda zostanie wręczona tym, którzy jako pierwsi zdobędą platyny w 4 określonych grach: FIFA 18, Gran Turismo Sport oraz Call of Duty: WW2 - ostatnia gra jest na ten moment niespodzianką.

PlayStation Plus Platinum Hunters

Po zdobyciu platyny gracz będzie musiał zrobić zrzut ekranu, przedstawiający wirtualny pucharek. Po tym opublikować zdjęcie z hashtagiem #PlusPlatinumHunters na profilu PlayStation AU w portalu Facebook lub Twitter. FIFA 18 będzie pierwszą grą, którą gracze będę mogli splatynować. Gra zadebiutuje już 29. dnia września. Następna to Gran Turismo Sport, które pojawi się 18 października. Call of Duty WW2 pojawi się 3. listopada. Na nazwę ostatniej gry musimy jeszcze poczekać, ale można przypuszczać, że będzie to Assassin's Creed Origins.

A czy kiedyś podobna inicjatywa pojawi się u nas? Tego jeszcze nie wiadomo. Co prawda gadżet nie zadowoli każdego. Lepszymi nagrodami byłaby subskrypcja na rok PlayStation Plus, może limitowana edycja wybranej gry. Jednak tak jak wspominałem wcześniej - zwykle za zdobywanie pucharków nic nie ma.

Źródło: https://press-start.com.au/news/playstation/2017/09/25/playstation-giving-aussies-chance-win-real-life-playstation-trophies/

Tagi: Call of Duty: WW2 fifa 18 Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap