Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.08.2017 12:14
Paragon wprowadza zmiany w rozwoju postaci
348V

Paragon wprowadza zmiany w rozwoju postaci

Paragon to darmowa MOBA, która trwa obecnie w fazie otwartych testów beta. W przyszłym roku gra wyjdzie z tego etapu i stanie się pełnoprawną grą. Do tego czasu twórcy chcą wprowadzić wielkie zmiany. Kolejna ich porcja jest już dostępna.

Paragon na początku przyszłego roku ma wyjść z wersji beta. Twórcy do tego czasu chcą wprowadzić wiele zmian. Jedną z najważniejszych jest znaczne zmniejszenie rozmiarów gry - twórcy wywalają niepotrzebne pliki, dzięki czemu gra ma zajmować niecałe 20GB. Oprócz tego wiele z postaci doczekało się zmian w balansie, podobnie jak w najnowszej aktualizacji, o której poniżej.

Prezentacja kocicy Zinx - nowej postaci w Paragon

Znaczącą nowością wprowadzoną przez tę aktualizację Paragon, będzie nowa ścieżki rozwoju dla postaci. Pojawi się 100 nowych kart oraz klejnoty, z pomocą których ulepszymy współczynniki postaci. Tych drugich możemy użyć maksymalnie 6 i w ten sposób zyskać niepowtarzalne efekty w trakcie walk. Nastąpią też zmiany w używaniu talii - teraz będziemy mogli używać danych kart do dowolnego bohatera.

Możesz teraz ulepszać swoje karty poprzez zbieranie duplikatów. Moc karty wzrasta z każdym osiągniętym poziomem.

Gracze w trybie współpracy oraz solo kontra SI mogą używać ulepszonych kart i chwalić się swoją kolekcją. W miarę ulepszania karty zmienia się jej oprawa graficzna, a wersja z metalicznym połyskiem (foil) jest odblokowywana na poziomie 10.

Jest jeszcze Iggy & Scorch - dwie postacie, których umiejętności uległy gruntownym zmianom. Pojawiły się dwie nowe wieżyczki, nowy atak (Scorch w Natarciu) oraz ulti nie wymagające walki w zwarciu.

Paragon- prezentacja Ulepszenia Iggy & Scorch

Wprowadzono też zmiany w systemie mistrzostwa. Najwyższą rangą dla każdej postaci jest 99 - każda ranga składa się z 10 poziomów, a na każdy poziom potrzeba zaledwie kilku rozgrywek (tak zapewniają twórcy).

Dodano nowe nagrody dla rang: skórki rywali, sztandary bohaterów, nowe prowokacje i korony! Zatrzymasz wszystkie nagrody zdobyte w ramach poprzedniego systemu i będziesz kontynuować swoją przygodę z Paragonem, dysponując całym zgromadzonym dotychczas doświadczeniem. Korony to nowe ozdobniki, które umożliwiają ci eksponowanie swojego bohatera bez względu na wyposażoną skórkę!

Skrócono też czas atakowania i czas regeneracji umiejętności. Ma to zwiększyć dynamikę starć i sprawić, że Paragon stanie się tak szybkie jak twórcy chcieli od początku.

Całkowicie przebudowano balans gry. Oznacza to, że każdy z bohaterów oraz ich stronnicy dysponują teraz całkowicie innymi atrybutami niż dotychczas.'

Wprowadzone zmiany dotyczą sposobu działania trafień krytycznych, formy regeneracji many, a także pancerza, którego wartość może teraz spadać poniżej zera, zwiększając obrażenia odnoszone przez przeciwników. Wszystkie te zmiany oraz zupełnie nowa ekonomia gry przekładają się na większą frajdę płynącą z rozgrywki!

Od 8 do 21 sierpnia trwać będzie wydarzenie, w którym będziemy mogli zdobyć wyjątkowy sztandard stworzony przez społeczność graczy.

Możesz zdobyć niezapomniany, uwieczniony na wielu internetowych memach sztandar Grux kontra Sześcian, rozgrywając 10 gier solo, w trybie współpracy lub PvP od 8 do 21 sierpnia. Wszyscy, którzy ostrzą sobie zęby na wersję deluxe sztandaru, mogą ją zdobyć, rozgrywając 25 gier w tym samym okresie.

Dodatkowo, wszystkie sztandary, emotki i skórki będą objęte zniżką do 33% trwającą do 14 sierpnia.

Źródło: https://www.epicgames.com/paragon/pl/v42

Tagi: