Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.06.2017 17:07
Kingdom Come: Deliverance – jak będzie wyglądała walka w grze?
514V

Kingdom Come: Deliverance – jak będzie wyglądała walka w grze?

Kingdom Come: Deliverance to projekt czeskiego studia Warhorse. Na tegorocznym E3 możliwe było przetestowanie stosunkowo wczesnej wersji gry. Teraz twórcy udostępniają go szerszej publiczności.

Kingdom Come: Deliverance to w założeniu jak najbardziej realistyczne RPG. Twórcy wrzucą nad do słowiańskiego średniowiecza, gdzie wcielimy się w syna kowala. Bohater bierze udział w wojnie, aby pomścić utratę rodziny. Grę ma cechować mnogość wyborów, co przełożyć się ma na to, kim w efekcie zostaniemy – kowalem albo królem.

Kingdom Come: Deliverance to "realistyczny Skyrim" - rozgrywka prosto z E3

Kingdom Come: Deliverance stawia też na wysoki poziom realizmu toczonych walk. W zaprezentowanym materiale zobaczymy jak wygląda bitewny samouczek, a następnie udział w bójce z miejscowymi oprychami. W późniejszym etapie wideo pokazana została większa potyczka w lesie. Co ciekawe – w zależności od ubranego hełmu, nasza widoczność będzie odpowiednio ograniczona.

Kingdom Come: Deliverance na ponad godzinnym materiale z gry

Kingdom Come: Deliverance ma pojawić się 13 lutego 2018 roku. Wydaniem gry na naszym rynku zajmie się CDP, które zadba również o obecność polskiej wersji językowej.

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance PlayStation 4 warhorse wideo