Daniel Stroński Daniel Stroński 13.06.2017 07:38
Detroit: Become Human - koniec ucisku androidów!
1152V

Detroit: Become Human - koniec ucisku androidów!

Detroit: Become Human i jego reżysera Davida Cage'a nie zabrakło na tegorocznych targach E3. Mamy zwiastun i nowe informacje na temat gry twórców Heavy Raina.

Detroit: Become Human ma przedstawić przyszłość, w której ludzkość opanowała tworzenie androidów do perfekcji. Takie roboty potrafią wszystko to, co człowiek - również myśleć i czuć. Czy wykorzystywanie takich tworów nie powinno być zakazane? Androidy odpowiedziały sobie na to pytanie i postanowiły coś z tym zrobić.

Twórcy Detroit: Become Human są zdystansowani do VR

Detroit: Become Human, tak jak inne gry Davida Cage'a, skupią się w całości na fabule i pozwolą dokonywać wyborów, które odbiją się na dalszych losach bohaterów. Wygląda na to, że będziemy mogli zdecydować, jak daleko posunie się bunt maszyn.

Detroit: Become Human - targowy zwiastun

Dostaniemy w sumie trzech bohaterów z różnych stron konfliktu. Jednym z nich będzie niewinny android Kara, drugim - łowca androidów Connor, zaś teraz pokazano trzeciego - Marcusa. Jest on androidem, który znajdzie się wśród maszyn planujących powstanie. Oczywiście Cage obiecuje dużą wolność w zabawie i wiele rozmaitych ścieżek fabularnych bez udawanego wpływu na rozgrywkę, gdzie nawet główny bohater może bezpowrotnie umrzeć.

Na tegorocznym E3 udostępniono dla obecnych dwa fragmenty rozgrywki, z czego jeden - sytuację z zakładnikiem - widzieliśmy już wcześniej, lecz nie mogliśmy podejmować decyzji. Możemy więc spodziewać się niedługo nagrań od graczy i porównać następstwa różnych wyborów.

Tagi: