Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.05.2017 18:02
Mega Man otrzyma piękną figurkę z okazji 30. lecia
272V

Mega Man otrzyma piękną figurkę z okazji 30. lecia

Wysokiej jakości figurki są niezwykle drogie. Nie inaczej jest i w tym przypadku, ale trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie i spodoba się wszystkim fanom Mega Mana.

Mega Man X pojawiło się w grudniu 1993 roku na konsoli NES. Seria będzie obchodziła niedługo 30. lat istnienia na rynku, więc firma HMO Collectibles postanowiła wydać licencjonowaną przez Capcom figurkę przedstawiającą tego legendarnego bohatera. Efekt prac możecie podziwiać poniżej

Figurka mierzy 21" i jest wykonana w skali 1/4. Dzieło będzie dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych - niebieskim i czerwonym. Na rynek zostanie wypuszczone jedynie 200 sztuk każdej wersji. Cena za sztukę? Jedynie $600.

Figurki można było zamawiać również w edycji "Ultimate", gdzie dostawaliśmy obie wersje za cenę $1.200. Gadżet niewątpliwie piękny i bardzo pożądany, bo cały nakład został wyprzedany w mgnieniu oka. Jak widać - fanów serii Mega Man nie brakuje. Miejmy nadzieję, że Capcom nie pozostawi bohatera długo bez pracy i obsadzi go wkrótce w swojej pełnoprawnej grze. Tymczasem wielbiciele serii mogą liczyć na jego gościnny występ w bijatyce Marvel vs. Capcom: Infinite, która pojawi się na rynku 19 września.

Źródło: http://kotaku.com/this-sure-is-a-600-mega-man-x-statue-1795621127

Tagi: Capcom figurka HMO Collectibles Mega Man X