Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 20:17
Prey. Nowy zwiastun przytacza liczne wyróżnienia
414V

Prey. Nowy zwiastun przytacza liczne wyróżnienia

Prey zyskało przychylność krytyków i zgarnęło wiele wyróżnień. Najnowszy zwiastun chwali się zebranymi opiniami i udowadnia, że mamy do czynienia z wyjątkową grą.

Prey pod względem ocen sprostało oczekiwaniom. Twórcy Dishonored przygotowali niezwykle klimatyczną i bardzo różnorodną pozycję, udowadniając tym samym, że znają się na swoim fachu. Prey zgarnęło wiele wysokich ocen, a odbiór gry jest pozytywny. Produkcja spodobała się też nam i zgarnęła mocną ocenę 8.5.

Nasza recenzja Prey

Prey może się poszczycić wieloma wyróżnieniami. Tytuł osiągnął wielki sukces i przypadł do gustu dziennikarzom. Wydawca Bethesda opublikował nowy zwiastun, który przypomina nam, że mamy do czynienia z tytułem ponadprzeciętnym. 

Prey - zwiastun z wyróżnieniami

Nowe wideo przedstawia urywki z bezpośredniej rozgrywki przeplatane z opiniami najróżniejszych redaktorów, którzy są zgodni, że tytuł jest unikalny i trzeba po prostu w niego zagrać.

Prey opowiada historię Yu Morgana. Człowieka poddanego eksperymentom. W grze trafiamy na futurystyczną stację Talos I, gdzie dochodzi do agresywnej inwazji obcych form życia. Główny bohater uzbrojony w obce moce jest jedyną osobą zdolną ocalić świat. Tytuł jest dostępny na rynku od 5 maja.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: arkane studios austin Bethesda Softworks PlayStation 4 prey wideo