Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.05.2017 09:54
Dirt 4 ze zwiastunem World Rally Cross
590V

Dirt 4 ze zwiastunem World Rally Cross

Dirt 4 dostało dzisiaj nowy zwiastun skupiający się na trybie World Rally Cross. Gra ma pojawić się na półkach sklepowych za niecały miesiąc, a tymczasem zapraszamy do newsa na nowy zwiastun.

Dirt 4 pozwoli nam wziąć udział w wielu różnych wyścigach. W trakcie przejazdów zmierzymy się nie tylko z czasem, ale również innymi zawodnikami. Dostępne będą tryby Landcrush czy Rallycross i nowatorski system Twoja Tr4sa pozwalający graczom na generowanie tras według własnego uznania. Sama gra ma być jednocześnie przystępna i wymagająca, dlatego zdecydowano się na umieszczenie zarówno zręcznościowego jak i symulacyjnego modelu jazdy.

Zawodowi kierowcy opowiadają o strachu na zwiastunie Dirt 4

Na nowym zwiastunie Dirt 4 zaprezentowano tryb World Rally Cross. Zaprezentowano na nim kilka samochodów klasy WRX i trasy jakimi są Lohéac Bretagne, Montalegre, Lydden Hill, Hell i Holjes. Twórcy chcieli aby ich gra była jak najbardziej realistyczna dlatego podjęli współpracę z zawodowymi kierowcami, zwłaszcza Petterem Solbergiem.

Dirt 4 na zwiastunie trybu WRX

Dirt 4 ma pojawić się na rynku 9 czerwca 2017 roku. Można składać już zamówienia przedpremierowe i wszyscy, którzy zamówią edycję Day One otrzymają samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Źródło: http://www.bsimracing.com/dirt-4-world-rally-cross-trailer/

Tagi: Codemasters Codemasters Software DiRT 4 PlayStation 4 wideo