Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.05.2017 10:55
Final Fantasy XIV Stormblood na zwiastunie przedstawiającym utwór przewodni
260V

Final Fantasy XIV Stormblood na zwiastunie przedstawiającym utwór przewodni

Final Fantasy XIV Stormblood pojawi się w czerwcu, a tymczasem Square Enix opublikowało nowy zwiastun, który skupia się na zaprezentowaniu nowego utworu przewodniego, skomponowanego przez zasłużonego Nobuo Uematsu.

Final Fantasy XIV Stormblood wprowadzi do świata gry nowe klasy, lokacje i możliwości. Tym samym w grze pojawi się Czerwony Mag i Samuraj, nowa kraina - Doma - oraz nowy kontynent - Othard oraz możliwość nurkowania. Wszystko to zostało zaprezentowane na najnowszym zwiastunie. Ostatnio dowiedzieliśmy się też, że dodatek otrzyma wsparcie dla PS Pro i na czym będzie ono polegać.

Final Fantasy XIV Stormblood otrzyma wsparcie dla PS4 Pro

Final Fantasy XIV Stormblood pojawi się 20 czerwca 2017 roku. w zwykłej edycji oraz kolekcjonerskiej. Dzięki niej poza podstawową wersją gry i dodatkiem, otrzymamy jeszcze figurkę głównego adwersarza ze Stormblood, kolekcjonerskie pudełko, winylowe logo gry i mapę świata.

Poniżej znajduje się zwiastun, na którym przy prezentacji kolejnych fragmentów z Final Fantasy XIV Stormblood zaprezentowano utwór przewodni o tytule 'Revolutions'. Skomponował go słynny Nobuo Uematsu, który z serią Final Fantasy jest od samego początku. W trakcie kariery skomponował wiele ścieżek dźwiękowych dla gier z serii - zarówno tych głównych jak i pobocznych. W nowej kompozycji współpracuje z Susan Calloway, znaną z innych piosenek do Final Fantasy XIV oraz koncertów Distant Worlds.

Final Fantasy XIV Stormblood z prezentacją 'Revolutions' - motywu przewodniego dodatku

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/FINALFANTASYXIV/

Tagi: Final Fantasy XIV: Stormblood nobuo uematsu PlayStation 4 Square Enix wideo