Daniel Stroński Daniel Stroński 10.05.2017 22:12
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pokazuje odświeżoną planszę z jetpackiem
884V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pokazuje odświeżoną planszę z jetpackiem

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dostaniemy już w przyszłym miesiącu, a tymczasem na kanale gry pojawiło się nowe porównanie odświeżonego poziomu z tym oryginalnym.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trafi do sprzedaży pod koniec czerwca, oddając nam zestaw remasterów trzech pierwszych gier z Crashem w roli głównej. Do odświeżania znanych od lat poziomów zabrano się z szacunkiem i miłością do serii, co widzieliśmy już na udostępnionych wcześniej materiałach, a teraz dochodzi do tego kolejny, pochodzący z odsłony Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, która miała swoją premierę dziesięć lat temu.

Activision przedstawia oficjalne gadżety z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Na nowym materiale pokazano fragment poziomu "Rock It", który przedstawia stację kosmiczną i oddaje Crashowi do dyspozycji plecak odrzutowy. Jest to dość krótki poziom, który ma najmniejszą liczbę skrzyń w całej grze.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - porównanie obu wersji

 

Przypominamy, że na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy składają się trzy klasyki z pierwszego PlayStation:

  • Crash Bandicoot (1996),
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997),
  • Crash Bandicoot: Warped (1998).

Wszystkie części zostały poddane odświeżeniu, w co wlicza się rozdzielczość 4K oraz zremasterowana ścieżka dźwiękowa. Za zestaw odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, które pokazało, co potrafi zrobić z ikonicznym jamrajem w niedawnym Skylanders: Imaginators - Crash Edition, gdzie przygotowali specjalny poziom poświęcony postaciom Crasha Bandicoota i Doctora Neo Corteksa. To dobry sposób na zapoznanie młodszego gracza z postacią Crasha, a przy okazji zostanie nam zawsze figurka, którą można postawić na półce.

Innym sposobem na wkręcenie dzieciaków w przygody jamraja, ale też smoka Spyro i stworków Skylanderów jest serial animowany Skylanders Academy, który znajdziecie na platformie Netflix z polskim dubbingiem. Nie jest to co prawda humor najwyższych lotów, ale sama możliwość usłyszenia ulubionych postaci w rodzimym języku zawsze jest jakimś elementem zachęcającym.

Premierę Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zaplanowano na 30 czerwca, a całość wyceniono na 169 zł. W PS Store jest już dostępna możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego.

Źródło: YouTube (Crash Bandicoot)

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions wideo