Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 18:38
Farpoint chwali się wdziękami na nowym zwiastunie
833V

Farpoint chwali się wdziękami na nowym zwiastunie

Farpoint zadebiutuje już w tym miesiącu. Twórcy swego czasu zapowiadali, że chcą odmienić postrzeganie gier FPS w wirtualnej rzeczywistości, a teraz chwalą się nowym zwiastunem.

Farpoint to zdecydowanie jedna z najlepiej i największych zapowiadających się gier zmierzających na PlayStation VR. Twórcy celują wysoko i chcą całkowicie odmienić postrzeganie gier FPS w goglach wirtualnej rzeczywistości. Już niedługo przekonamy się czy ta trudna sztuka im się udała.

Farpoint. Twórcy tłumaczą w jaki sposób ich gra wstrząśnie gatunkiem FPS

Farpoint odda do dyspozycji gracza wciągającą kampanię jednoosobową. Specjalne tryby z dodatkowymi wyzwaniami czasowymi. Rankingi sieciowe oraz wieloosobowe tryby kooperacyjne polegające na wybijaniu fal przeciwników. Użytkownicy gogli PlayStation VR mogą więc liczyć na wielką produkcję, która zabierze im sporo czasu. 

Farpoint - nowy zwiastun

 

Farpoint stawia na wczucie w klimat i świat przedstawiony. Premierze grze będzie towarzyszył specjalny kontroler PS VR Aim, który ma kompletnie odmienić obcowanie z grami FPS. Twórcy przewidzieli także wsparcie dla wykonywania gestów, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w cyfrową postać. Tytuł zadebiutuje na rynku 16 maja.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: farpoint Impulse Gear Inc. playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment wideo