Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.05.2017 11:55
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zobaczcie animację nagrodzoną w konkursie
1059V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zobaczcie animację nagrodzoną w konkursie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy podobnie jak oryginalne odsłony, będzie miało zestaw animacji dla Crasha, które uruchomią się po chwili bezczynności. Twórcy zorganizowali konkurs, w którym społeczność mogła zaproponować swój pomysł na taką animację.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się latem tego roku, a tymczasem twórcy udostępniają wyniku konkursu. Polegał on na przedstawieniu swojego pomysłu na animację, która uruchamia się po krótkiej bezczynności jamraja - tak jak miało to miejsce w oryginałach. Zwycięski pomysł nie tylko znajdzie się w grze, ale dla tych co wygrali przewidziano nagrodę w postaci pudełkowego wydania trylogii i koszulki nawiązującej do gry.

Więcej informacji o Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zbierze w sobie trzy pierwsze odsłony bardzo popularnej serii platformówek spod znaku Crash Bandicoot. Odświeżone wersje doczekają się nie tylko znaczących zmian w grafice, ale również nowości w rozgrywce - jak choćby usprawnione sterowanie i wyzwania czasowe dla pierwszej odsłony. Za odnowienie gier odpowiedzialni są deweloperzy z Vicarious Visions, którym zależy na jak najwierniejszym przeniesieniu gier do współczesnych standardów. Ich starania mogliśmy podziwiać na udostępnionych materiałach wideo, na których porównywane były nowe poziomy z ich odpowiednikami z przeszłości. Vicarious Visions możecie kojarzyć z gry Skylanders Imaginators, w którym stworzyli jeden poziom całkowicie poświęcony kultowej postaci.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z wideo przedstawiającym zwycięską animację

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawić się ma 30 czerwca 2017 roku. Dostępne będzie zarówno cyfrowe wydanie gry oraz pudełkowe. Co więcej, ci którzy zamówią cyfrową wersję przed premierą otrzymają ekskluzywny motyw dynamiczny dla systemu PlayStation 4. Grę wycenioną na 169 złotych możecie zamówić stąd.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-idle-move-contest-winner-announced

Tagi: activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions