Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.05.2017 16:01
Zero Escape: Zero Time Dilemma pojawi się również na PlayStation 4
428V

Zero Escape: Zero Time Dilemma pojawi się również na PlayStation 4

Zero Escape: Zero Time Dilemma to trzecia gra z serii Zero Escape, która jednocześnie stanowi jedną z najciekawszych pozycji dostępnych na PlayStation Vita. Wychodzi na to, że pojawi się również na PlayStation 4.

Zero Escape: Zero Time Dilemma na PlayStation Vita to jedna z najciekawszych pozycji w bibliotece przenośnej konsoli Sony - o ile nie przeszkadza nam granie w gry z gatunku visual novel. Według naszej recenzji grą warto się zainteresować z uwagi na bardzo dobrze napisaną, emocjonującą fabułę. Mimo iż gra ma swoje problemy, autor stwierdził że to idealne domknięcie trylogii, którą trzeba znać.

Nasza recenzja Zero Escape: Zero Time Dilemma w wersji na PlayStation Vita

Zero Escape: Zero Time Dilemma w wersji na PlayStation 4 pojawiło się w ofercie sklepu amazon. Warto tutaj wspomnieć, że w marcu pojawiła się kolekcja Zero Escape: Nonary Games, w której tej odsłony niestety zabrakło. Wraz z pojawieniem się jej, wszyscy którzy nie mieli styczności z serią, będą mogli w całości poznać ją na PlayStation 4. Na potwierdzenie i więcej ewentualnych informacji trzeba poczekać, a tymczasem podrzucamy zwiastun.

AKTUALIZACJA:

Gra została oficjalnie zapowiedziana przez wydawcę Aksys Games. Zero Time Dilemma zadebiutuje na PlayStation 4 pod koniec roku w Stanach Zjednoczonych. Użytkownicy stacjonarnej konsoli Sony będą mieli możliwość poznania całej trylogii Zero Escape. Wydawca ogłosił, że stacjonarne Zero Time Dilemma ma zostać pięknie odświeżone w jakości HD i zaoferuje graczom wybór japońskich i angielskich głosów postaci.

Zero Escape: Zero Time Dilemma na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://www.amazon.com/

Tagi: aksys games PlayStation 4 Spike Chunsoft Zero Escape: Zero Time Dilemma