Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.03.2017 11:19
Dragon Quest XI na nowych screenach
962V

Dragon Quest XI na nowych screenach

Dragon Quest XI dostało całkiem sporo nowych zrzutów ekranu. Tym razem rzucimy okiem na aspekty, o których wcześniej niewiele wiedzieliśmy.

Dragon Quest XI ma się póki co pojawić tylko w Japonii, choć nie powiedziano tutaj ostatniego słowa. Twórcy raczą nas kolejnymi informacjami i nie inaczej jest tym razem. Do dyspozycji dostaliśmy kolejną dawkę zrzutów. Za ich pośrednictwem możemy sprawdzić jak prezentują się potwory, które spotkamy w lochach. Pojawiło się też kilka zrzutów z bardzo malowniczych miejsc, jest więc na co popatrzeć.

Dragon Quest XI w naszej bazie gier

Dragon Quest XI to wielki powrót serii na konsole stacjonarne. Co prawda pojawiały się części poboczne, Japończycy mogą zagrać też w Dragon Quest X, które należy do gatunku MMO RPG, ale ostatnia pełnoprawna odsłona fabularna to Dragon Quest IX wydana tylko na Nintendo DS. My, jako posiadacze konsol Sony, z serią spotkaliśmy się już dawno, bo przy okazji Dragon Quest: Journey of the Cursed King, które pojawiło się na PlayStation 2 w 2006 roku - przynajmniej jeśli chodzi o nasz rynek. Była to ósma odsłona serii i choć była w Europie całkiem popularna, to sprzedaż nie zadowoliła włodarzy Square Enix.

Dragon Quest XI ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale póki co planowana jest jedynie premiera w Japonii. Na więcej informacji trzeba poczekać, bo materiałów z rozgrywki też jeszcze nie ma. Trzeba pocieszyć się zrzutami ekranu, które obejrzycie w poniższej galerii.

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2017/03/dragon-quest-xi-screenshots_12.html

Tagi: Dragon Quest XI: In Search of Departed Time ORCA Inc. PlayStation 4 Square Enix