Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.03.2017 19:00
Call of Duty: Modern Warfare Remastered z paczką nowych map
938V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered z paczką nowych map

Call of Duty: Modern Warfare Remastered już za miesiąc dostanie paczkę nowych map. Posiadacze PS4 będą mogli cieszyć się ich miesięczną wyłącznością.

Ekipa Raven poza wypuszczaniem kolejnych aktualizacji do Call of Duty: Modern Warfare Remastered po cichu pracowała także nad kolejnymi mapami, które trafią już za miesiąc do gry w formie paczki map - Variety Map Pack. Jeśli graliście w oryginał na poprzedniej generacji możecie się domyślać, że nie dostaniecie zupełnie nowych map, a odświeżone cztery z Modern Warfare na PS3/X360.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - nasza recenzja gry

W Variety Map Pack pojawią się cztery nowe mapy, które otrzymają miesięczny czas wyłączności na PlayStation 4. Premierę paczki zaplanowano na 21 kwietnia. Co znajdziemy w DLC?

  • Broadcast: Mapa oparta na lokacji z misji “Charlie Don’t Surf” łączy w sobie sporą dawkę korytarzowej akcji z  otwartymi przestrzeniami. Oprócz stacji TV znajdziemy tu przestronne parkingi.
  • Chinatown: Miejscówkę włożono w zamgloną dzielnicę w której akcja dzieje się nocą. Chinatown jest ponownym spojrzeniem na klasyczną mapę Carentan z pierwszego Call of Duty, więc weterani serii poczują niemałe deja vu.
  • Creek: Akcję na tej mapie umieszczono w zniszczonej wojną wiosce przy której znajdują się zalesione skarpy, co czyni miejsce idealnym dla snajperów.
  • Killhouse: Mała miejscówka treningowa umieszczona między budynkami, charakteryzuje się zarówno cienkimi jak i grubymi ściankami. Idealna do intensywnych walk na krótkim dystansie.

Poniżej możecie zobaczyć cztery zrzuty, którymi pochwaliło się studio deweloperskie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered galeria PlayStation 4 Raven Software