Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.02.2017 15:40
Horizon: Zero Dawn - jak gra działa na PS4?
3011V

Horizon: Zero Dawn - jak gra działa na PS4?

Horizon: Zero Dawn w sprzedaży pojawi się 1 marca. Po naszej wczorajszej recenzji pojawiało się mnóstwo pytań, jak gra sprawuje się na zwykłej wersji PS4. Dzięki DigitalFoundry już wiemy. I jest świetnie.

W materiale, który możecie zobaczyć, porównano Horizon: Zero Dawn odpalone na PlayStation 4 i PS4 Pro. Sprawdzono jak wygląda płynność gry oraz grafika. I jeśli ktoś obawiał się o to, że Guerrilla Games postanowiło olać posiadaczy starszej konsoli - może odetchnąć z ulgą. Horizon: Zero Dawn jest równie ładny na starym PS4 co na nowym PS4 Pro.

Najładniejsza gra na PS4 - przeczytaj naszą recenzję Horizon: Zero Dawn

Gra zarówno na PS4 jak i PS4 Pro działa w płynnych 30 klatkach na sekundę. Bez większych spadków mimo tak ogromnego świata i tak świetnej grafiki. Jaka więc jest różnica w grafice? Wersja na PS4 Pro może pochwalić się większym dystansem rysowania, lepszym filtrowaniem tekstur i ich wyższą rozdzielczością, a także lepszą jakością obrazu dzięki temu, że działa w rozdzielczości ~1800p skalowanej do 4K.

Horizon: Zero Dawn - porównanie PS4 z PS4 Pro

Wersja na PS4 działa idealnie i osoby, które posiadają tylko ten sprzęt nie poczują gigantycznej różnicy jeśli nie posiadają telewizora 4K z obsługą HDR, które w tej grze robi podobno ogromną różnicę. Warto tu zaznaczyć, że wersja na PS4 Pro dostanie premierową aktualizację, która poprawi jeszcze bardziej grafikę i płynność.

Tagi: