Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 18.08.2016 18:10
Bogactwo kolorowego świata Shiness: The Lightning Kingdom na zwiastunie z Gamescomu
271V

Bogactwo kolorowego świata Shiness: The Lightning Kingdom na zwiastunie z Gamescomu

Shiness: The Lightning Kingdom (PS4) - francuska gra, ale w klimatach zbliżonych do japońskich produkcji. To niecodzienne połączenie ma szansę okazać się sukcesem, a przynajmniej tak można sądzić po obejrzeniu zwiastuna z targów Gamescom 2016.

Podczas trwających właśnie targów Gamescom 2016, francuskie studio Enigami oraz Focus Home Interactive postanowili pochwalić się kolejnym bajkowym zwiastunem swojego RPG-a akcji, gdzie główną rolę grają uczłowieczone zwierzęta - Shiness: The Lightning Kingdom (PS4). Poniższy materiał wideo wprowadza nas do historii zawartej w grze, gdzie towarzyszymy futrzastemu bohaterowi imieniem Chado w dotarciu do mitycznego lądu zwanego "Krainą Życia." W trakcie podróży walczymy z napotkanymi przeciwnikami w pojedynkach jeden na jeden i podziwiamy stronę wizualną tytułu, zbliżoną nieco do mangowej stylistyki. 

Akcja rozgrywa się w świecie Mahera, składającego się z wielu powietrznych wysp, gdzie toczy się wojna pomiędzy dwoma królestwami. Chado i jego przyjaciele wplątują się w brutalny konflikt, a ich decyzje i poczynania zadecydują o losie całej planety. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku na konsolach PlayStation 4.

Źródło: http://gematsu.com/2016/08/shiness-lightning-kingdom-gamescom-2016-trailer

Tagi: gc 2016 playstation 4 Shiness: The Lightning Kingdom zwiastun