Mnóstwo zdjęć z filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV

Filmy i seriale
2446V
Mnóstwo zdjęć z filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV
Patryk Jankowski | 26.05.2016, 10:38

W Sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV, który towarzyszyć będzie premierze gry Square Enix .

Kingsglaive: Final Fantasy XV to pełnometrażowy film przygotowany technologią CGI, który będzie towarzyszył premierze gry na PlayStation 4.

W Sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć pokazujących nowych bohaterów, których nie widzieliśmy na fragmentach wcześniej prezentowanych, a w szczególności Drautosa, Libertusa Ostiuma, Luche Lazarusa oraz piękną Crowe Altius. Protagonistą będzie Nyx Ulric, który jest członkiem honorowym gwardii królewskiej, a w przeszłości został uratowany przez samego króla Regisa. Wspierać go będzie piękna Lunafreya Nox Fleuret, która ponoć ma zdolność rozmawiania z samymi bogami.

Poniżej, w naszej galerii, możecie zobaczyć kilkanaście zdjęć z tego filmu. Zapowiada się ciekawie, a przede wszystkim będzie świetnym uzupełnieniem gry, której premiera za kilka miesięcy.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/05/25/kingsglaive-final-fantasy-xiv-gets-tons-of-direct-feed-screenshots-showing-luna-and-new-characters/

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper