Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 21.04.2016 20:26
Poznaliśmy datę premiery ARK: Survival of the Fittest
1385V

Poznaliśmy datę premiery ARK: Survival of the Fittest

Jeśli oglądaliście Igrzyska Śmierci i dodacie do koncepcji z filmu wilki,smoki i dinozaury to powinniście mieć już dosyć wyraźny obraz tego, czym jest ARK: Survival of the Fittest (PS4)Tych, którzy chcą lepiej zapoznać się z tą intrygującą produkcją zapraszam do newsa.

W ARK: Survival of the Fittest (PS4) trafimy, razem z 71 pozostałymi uczestnikami, na wielką arenę pełną zasobów, broni i potworów. Cel gry jest prosty - przeżyć. Nie musimy nawet walczyć z pozostałymi trybutami, część z nich polegnie w starciu z naturą lub w pojedynkach pomiędzy sobą. 

Aby zapewnić sobie wygraną musimy użyć wszystkich dostępnych środków, takich jak nasz spryt, brutalna siła, strzały, triceraptory, kilka karabinów, ładunków wybuchowych a nawet własnych odchodów. W tej grze nie ma miejsca na miłosierdzie czy moment zawahania. Zabij albo zgiń. 

Oczywiście możemy zawierać chwilowe sojusze, co na konsoli będzie jeszcze bardziej ułatwione dzięki możliwości grania w dwie osoby na podzielonym ekranie. Dostępna będzie również opcja treningu ze sztuczną inteligencją. Tytuł trafi do nas 19 lipca tego roku. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/04/21/dinosaur-combat-phenomenon-ark-survival-of-the-fittest-is-coming-to-ps4

Tagi: ark: survival of the fittest playstation 4 Studio Wildcard wideo