Patryk Jankowski Patryk Jankowski 13.04.2016 16:33
Przypadkowo poznaliśmy datę premiery dodatku ''Krew i Wino'' do Wiedźmin 3: Dziki Gon?
1977V

Przypadkowo poznaliśmy datę premiery dodatku ''Krew i Wino'' do Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Jest wielce prawdopodobne, że na początku czerwca zagramy w kolejny dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4). W Sieci, dzięki doniesieniom GryOnline, na chwilę pojawiła się data premiery rozszerzenia. Prawdziwa? CD Projekt RED nie potwierdza.

Data premiery nadchodzącego rozszerzenia fabularnego ''Krew i Wino'' do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon została zauważona w ramach serwisu informacyjnego GryOnline. Wspomniana redakcja opublikowała datę premiery na kilka chwil w encyklopedii gry, co zauważyli Wccftech.

Wedle tych doniesień, drugie rozszerzenie fabularne miałoby pojawić się w oficjalnej sprzedaży 7 czerwca.

Oczywiście CD Projekt RED nie zamierza się do tej sytuacji odnosić i niczego nie potwierdza. Był to tylko wpis encyklopedyczny, który nie jest absolutnie solidnym źródłem w takich przypadkach. Informacja jednak w jakimś celu na stronie się pojawiła i wzbudziła zainteresowanie wśród fanów gry.

Należy czekać na oficjalne wypowiedzi twórców w tej sprawie i raczej z dystansem podchodzić do tego rodzaju doniesień i plotek. Warto poczekać, bo już wcześniej CD Projekt RED podkreślało, że objętość dwóch dodatków równa się drugiej części serii, więc zapowiadają się dłuższe przygody.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/witcher-3-blood-and-wine-expansion-release-date-re/1100-6438798/

Tagi: CD Projekt RED Krew i Wino playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon