redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 08.04.2016 07:00
PS Site na śniadanie - 8/04/2016
235V

PS Site na śniadanie - 8/04/2016

Piątkowe podsumowanie poprzedniego dnia w świecie gier już dostępne. Zapraszamy do lektury.

BLOGI: Asteroid 150 warp drive

Kolejne wcielenie Asteroid'a...

kierofca bombofca, 07.04.2016, 08:10 @ Blog użytkownika kierofca bombofca

 

WIADOMOŚCI: Battleborn na świetnym, długim i pełnym humoru zwiastunie

Jeżeli wciąż nie przekonaliście się do Battleborn (PS4), to dzisiejszy materiał filmowy ma dużą szansę, by to zmienić. Twórcy udostępnili aż 12 minut fragmentów rozgrywki i opisu różnych trybów gry, a wszystko okraszone dużą dawką niezłego humoru. 

 

Premiera Constructor HD zostaje opóźniona

Ostatnie doniesienia o Constructor HD (PS4) są bardzo niepokojące. Najpierw premiera gry została przeniesiona ze styczna na kwiecień, a teraz, w miesiącu, w którym tytuł ten miał trafić w nasze ręce, dowiadujemy się, że opóźnienie potrwa aż do lata. 

 

Aktualizacja 3.50 PlayStation 4 ma kilka ukrytych funkcji

Powrót aplikacji do odtwarzania muzyki z nośnika uSB, chowanie ikonki robienia zrzutu ekranu, kontrola liczby osób w Imprezie - aktualizacja 3.50 przyniosła kilka opcji, którymi się nie chwalono, a o które gracze prosili od dawna!

 

11 zwiastun The King of Fighters trafił do Sieci, nowi bohaterowie zapowiedzeni

Wydawcy rzadko decydują się na wydawanie częstych i krótkich zwiastunów, jednak w takiej produkcji jak The King of Fighters XIV (PS4) ma to nieco więcej sensu, gdyż co jakiś czas poznajemy kolejne grywalne postacie. Szkoda, że wciąż nie znamy daty premiery gry. 

 

Telltale wyda na PS4 survival horror - oto 7 Days To Die

Survival, hordy zombie, crafting - na tych trzech popularnych hasłach opierać się będzie horror 7 Days To Die (PS4), ujawnienie którego Telltale Publishing zapowiadało od wczoraj. Czym gra wyróżnia się na tle reszty survival horrorów?

 

Jubileuszowa aktualizacja "Piaski Inarosa" do Warframe już dziś trafiła do graczy

A wraz z aktualizacją "Piaski Inarosa" pojawią się również darmowe przedmioty w Warframe (PS4)! Co potrafi Warframe Inaros? Jakie przedmioty otrzymamy? Zobaczmy.

 

"Zaprojektowane do perfekcji" - Assetto Corsa na nowym zwiastunie

Assetto Corsa (PS4) promuje się jako jeden z bardziej realistycznych symulatorów na rynku. Czy tak jest w rzeczywistości? Ostatni zwiastun w języku polskim przekonuje, że tak.

 

Attack on Titan na zachodzie już w sierpniu! Nastąpiła też zmiana nazwy

Z początku mówiono o grudniu, ale wygląda na to, że Attack on Titan (PS4) dostaniemy znacznie wcześniej, bo już w sierpniu tego roku! Dodatkowo gra zmieniła nazwę. No, przynajmniej jej część. Mamy też świeży zwiastun.

 

The Banner Saga 2 zachęca heroicznym zwiastunem premierowym

Do lata jeszcze trochę, ale do Sieci trafił już zwiastun premierowy The Banner Saga 2 (PS4). Jeśli dotychczas wahaliście się z sięgnięciem po tę produkcję lub chcecie dowiedzieć się, o czym właściwie będzie - materiał jest przeznaczony właśnie dla Was.

 

Nie grałeś nigdy w Soulsy? Wydawca gry Cię nauczy

Bandai Namco postanowiło przygotować bardzo długi i wyczerpujący materiał wideo, który pełni rolę wprowadzenia w Dark Souls III (PS4). Jeśli więc nigdy nie graliście w gry From Software, to materiał kierowany jest dla Was.

 

Uda wam się uniknąć rozlewu krwi w nadchodzącym Vampyr?

W nadchodzącym nowym IP od studia DONTNOD Entertainment, gracze będą stawiani przez wieloma ciężkimi wyborami. Śmierć w Vampyr (PS4) jest głównym tematem, jednak to od nas zależy ja wiele osób straci życie. Każda ze ścieżek będzie oferowała całkowicie inne doświadczenie.

 

Pojawiły się nowe zrzuty z pierwszego Najazdu w The Division

Firmie Ubisoft można zarzucić naprawdę wiele, ale na pewno nie sposób, w jaki reklamują swoje produkty. Tom Clancy's The Division (PS4) sprzedało się świetnie, a na pierwszy darmowy dodatek czeka masa graczy. Dlaczego? Zobaczcie sami. 

 

Carmageddon: Max Damage w 1080p i 30 klatkach na sekundę na PS4

Serwis GamingBolt przeprowadził wywiad z Neilem Barndenem, współtwórcą odpowiedzialnego za Carmageddon: Max Damage (PS4) studia Stainless Games. Z wywiadu poznaliśmy trochę danych technicznych, a także dowiedzieliśmy się, co z wersją na PlayStation VR.

 

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas trafi na PS4 w formie remastera z PC

Minął już rok od premiery Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas (PS4) na komputerach stacjonarnych i dwa lata od premiery na system iOS. Nadszedł czas, aby ta gra, opisywana przez wielu jako klon Zeldy, trafiła na PlayStation 4.

 

Dziwne gry? W Kim The Avenger Cow wcielimy się w strzelającą mlekiem krowę!

Czego oczekiwać po tytule Kim The Avenger Cow (PS4)? Krowy. Mściwej krowy. A gdzie krowa tam i mleko. Mieliśmy kurczaki, pingwiny, ptaki - nadszedł czas na krowę.

 

Aktualizacja PlayStation Store - 5/04/2016

Wtorkowa aktualizacja PS Store na ten tydzień jest już dostępna, a w niej gry z kwietniowej oferty PlayStation Plus, DiRT Rally (PS4), kompletna edycja Lords of the Fallen (PS4) i nie tylko.

 

Zarobił 600 tysięcy na handlu pirackimi grami na konsole. Jest już zatrzymany przez policję

Policjanci w Krakowie rozpracowali po kilku miesiącach grupę, która zajmowała się nielegalnym handlem grami na konsole. Zatrzymano cztery osoby.

 

Nowości w SHAREFactory

Aktualizacja 3.5 dla PS4 nie tylko wprowadziła nowości w samej konsoli, ale także w ShareFactory, które otrzymało kilka dodatkowych opcji. Zerknijmy co nam oddano do rąk.

 

Problemy ze słuchawkami po aktualizacji PS4

Nie ma aktualizacji PS4, która nie psułaby czegoś grupie użytkowników. Tym razem ofiarą są osoby korzystające ze zwykłych, nieoryginalnych słuchawek wpinanych w DualShocka 4,

 

Nowe miejsca, akcja i stwory - wideo z Final Fantasy XV

GameInformer kontynuuje udostępnianie nowych materiałów ze swojego tematu numeru - Final Fantasy XV (PS4). Tym razem mamy wideo z w którym Hajime Tabata opowiada więcej o pierwszym rozdziale gry.

 

Premiera Umbrella Corps opóźniona

Eksperyment Capcomu, jakim bez wątpienia jest Umbrella Corps (PS4) pierwotnie planowany był na majową premierę. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że premiera została przesunięta.

 

Oficjalne aplikacje PlayStation zaktualizowane

Razem z aktualizacją systemu w PS4, Sony wrzuciło najnowsze wersje swoich aplikacji do Google Play i AppStore'a.

 

Capcom zapowiada kilkuletnie wsparcie Street Fightera V

Niezbyt dobry start Street Fighter V (PS4) i krytyka, jaka spłynęła na Capcom za brak zawartości w grze mogły spowodować zaniepokojenie wśród graczy, czy Capcom nie porzuci wsparcia gry. Temat skomentował Yoshinori Ono. Mówiąc krótko - możecie być spokojni.

 

PlayStation Vita zaktualizowana do wersji 3.60

Wczoraj, oprócz PS4, także Vita dostała swoją aktualizację systemu. Nie liczcie na jakiekolwiek nowości.

 

Kolekcjonerka z figurką Drake'a i wydanie specjalnie Uncharted 4 na zwiastunie

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) poznaliśmy już w ubiegłym roku, a teraz dostała ona osoby zwiastun, przedstawiający każdy z jej elementów. Jest też znacznie uboższa, choć wciąż kusząca edycja specjalna.

 

Mieliście kiedyś koszmar, który nigdy się nie skończył? - Telltale zapowiada nową grę

Krew, desperacja, ostrokół - oto hasła, które naprowadzić nas mają na nowy projekt ze stajni Telltale. Pokazano także dwa obrazki. Cóż takiego szykuje wydawca m. in. The Walking Dead: Season 1 (PS4)The Wolf Among Us (PS4)?

 

Maciej Musiał jako Ratchet - zakulisowy materiał z filmowego Ratcheta & Clanka

Jeszcze w tym miesiącu do polskich kin trafi pełnometrażowa animacja Ratchet & Clank, która opowie na nowo historię spotkania tytułowych bohaterów i na której opierać się będzie gra Ratchet & Clank (PS4). Jak w głównej roli wypadł Maciej Musiał w polskim dubbingu?

 

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE:

Aktualne WWG: Weekendowe Wspólne Granie #63

Trwające zapisy: Weekendowe Wspólne Granie #63 - zapisy

Poprzednie WWG: Weekendowe Wspólne Granie #62

Poprzednie śniadania:

Tagi: przegląd ps site na śniadanie