Patryk Jankowski Patryk Jankowski 02.02.2016 11:47
Zobacz efekt upływającego czasu w grze Tom Clancy's The Division
836V

Zobacz efekt upływającego czasu w grze Tom Clancy's The Division

Betatesty świetnie zapowiadającego się Tom Clancy's The Division (PS4) dały graczom szansę osobiście sprawdzić, jakiego poziomu jest to produkcja i ocenić wstępnie jej jakość. Tytuł oferuje znakomitą oprawę wizualną, a teraz możecie sprawdzić efekt zmiany pory dnia i warunków atmosferycznych na przyspieszeniu.

Ostatnio w Sieci bardzo dużo pisze się o grze Tom Clancy's The Division (PS4) od studia Ubisoft, która przechodziła fazę betatestów. W ramach serwisu YouTube pojawiło się wiele interesujących nagrań, ale jedno z nich jest to tyle ciekawe, że nie przedstawia typowej rozgrywki, a jakość wykonania zmiennych warunków atmosferycznych oraz efekt dnia i nocy.

Jeżeli tylko jesteście zainteresowani tym tytułem, to poniżej możecie sprawdzić, jak wirtualny świat zmienia się na przestrzeni całej doby, oczywiście na przyśpieszeniu. Warunki atmosferyczne ulegają wyraźnemu pogorszeniu, zmienia się zachmurzenie i oczywiście pora dnia, a po zmroku oświetlenie robi duże wrażenie.

Nasz playtest wczesnej wersji gry możecie przeczytać pod tym adresem. Tytuł pojawi się na półkach sklepowych już z dniem 8 marca tego roku.

 

Źródło: http://www.gamersyde.com/news_timelapse_on_the_division_s_beta-17497_en.html

Tagi: gameplay playstation 4 the division Ubisoft