Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 28.08.2015 12:24
Nowe bronie i gadżety w Battlefield: Hardline
576V

Nowe bronie i gadżety w Battlefield: Hardline

Jakiś czas temu pisaliśmy o niepotwierdzonych, nowych broniach, które najpewniej trafią do Battlefield: Hardline (PS4) w najnowszym dodatku. Na oficjalnej stronie gry opublikowany został wpis zwiastujący kolejne bronie i gadżety.

Dodatek "Rabunek" pojawi się tegorocznej jesieni. Wraz z DLC światło dzienne ujrzy kolejna aktualizacja, która wniesie ze sobą nowe bronie i gadżety dostępne dla każdego posiadacza gry.

Opisane na oficjalnej stronie uzbrojenie to:

  • Karabin szturmowy dla operatora. Wystrzeliwuje 850 nabojów 5,56 x 45 mm na minutę; najlepiej sprawdza się na średnie odległości.
  • Strzelba dla szturmowca. Samopowtarzalna strzelba kal. 12, doskonała do walki na mały dystans.
  • Karabin snajperski dla specjalisty. Samopowtarzalny karabin snajperski na naboje .416; niezastąpiony w walce na duże odległości.
  • Pistolet maszynowy dla mechanika. Strzela pociskami 9 mm; świetnie się sprawdza w walce na mały i średni dystans.
  • Pistolet maszynowy dla wszystkich klas. Zbliżona do pistoletu maszynowego broń do walki na małe i średnie odległości. Strzela nabojami zdolnymi przebijać kamizelki kuloodporne.

Oprócz powyższych klasa operatora zostanie wyposażona w maskę ognioodporną, która znacznie zredukuje obrażenia od ognia, czyli na przykład od koktajli Mołotowa. Graczy wyposażonych w ten gadżet poznamy po charakterystycznych okularach oraz kapturze.

Źródło: http://www.battlefield.com/pl_PL/hardline/news/battlefield-hardline-update-packs-weapons-and-gadgets-pl

Tagi: aktualizacja battlefield: hardline EA fps playstation 3 PlayStation 4 Visceral Games