redakcja@pssite.com [email protected] 21.08.2015 07:00
PS Site na śniadanie - 21/08/2015
304V

PS Site na śniadanie - 21/08/2015

Kończymy tydzień kolejnym podsumowaniem. Spokojniejszy czwartek rozpoczął wcześniejszy weekend. Na szczęście, jest co czytać.

BLOGI:

 

Tomassowe Bajania #1

Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnimi czasy ciągnie mnie mocno do pisania i dzielenia się przy tej okazji z odbiorcami moimi opiniami i...

Tomasso_34, 20.08.2015, 19:02 @ Blog użytkownika Tomasso_34

 

Weekendowe Granie #83 - Operacja Wanaheim Ginnungagap!

Witam Was moi najdrożsi wspólnicy w zbrodni! Uroczyście pragnę ogłosić 83 zgromadzenie okrągłego stołu. Tak, wiem, że nasza ława jest...

Laughter-XIII, 20.08.2015, 15:17 @ Operation Skuld!

 

Polak Potrafi #0 - Rambo: The Video Game

Kradniemy samochody, zabijamy smoki, zwyciężamy mundiale w 1982 oraz strzelamy gole Niemcom. Jednak czy tak na prawdę Polak potrafi? 

Cytryn, 20.08.2015, 00:43 @ Cytrynowy (PojeGrany) blog:

 

WIADOMOŚCI:

 

W Personie zatańczymy już w listopadzie

Niezawodne jeśli chodzi o wszelakiej maści japońskie gry, Nippon Ichi Software America wyda na naszym kontynencie Persona 4: Dancing All Night (PS Vita).

 

Rozszerzenie „Paradise Lost” do Tropico 5 jest już dostępne

„Paradise Lost” to drugie już DLC dostępne do pobrania dla fanów Tropico 5 (PS4). Jego cena również wydaje się przystępna, więc jeśli jesteśmy fanami El President, to warto rozważyć zakup.

 

Square Enix przedstawiło growy arsenał, który wystawi na PAX Prime

Już za lekko ponad tydzień odbędzie się impreza PAX Prime, na której będziemy mogli zobaczyć trochę nowych produkcji. Pojawi się także Square Enix, które przedstawiło gry, jakie zostaną pokazane.

 

Project CARS 3.0 vs Driveclub - jak wygląda deszcz w obydwu grach?

Slightly Mad Studios nie daje o sobie zapomnieć. Jedną z funkcji aktualizacji 3.0 do Project CARS (PS4) jest poprawa efektów wizualnych warunków pogodowych w grze. Jak więc obecnie, najprościej mówiąc, sprawuje się deszcz w Project CARS w porównaniu do Driveclub?

 

A jak duże mięśnie ma Twoja złota rybka? - szalony sidescroller Shutshimi zmierza na PS4 i Vitę

Ryba-kulturysta i plansze trwające dziesięć sekund - absurdalny shoot'em up zaczynał jako projekt stworzony w 24 godziny, a teraz trafi na konsole PlayStation. Mamy zwiastun i parę zrzutów.

 

Beta Street Fighter V znów zalicza problematyczny start, ale powinna już działać

Miesiąc temu ruszyła beta gry Street Fighter V (PS4), ale po trzech dniach nieustannych problemów z logowaniem ostatecznie ją opóźniono. Dziś testy wczesnej wersji ruszył ponownie i bez niespodzianek - znów nie można było się zalogować. Problem został właśnie naprawiony.

 

Driveclub PS+ wciąż będzie rozwijany! Poznaj przyszłość gry i odbierz nagrodę

Project CARS po aktualizacji 3.0 niebezpiecznie zbliżył się do Driveclub (PS4). Evolution Studios jest jednak tego świadome i postanowiło wcisnąć gaz do dechy, prezentując przed nami kolorową przyszłość produkcji. Jest też malutka nagroda dla fanów.

 

Wiemy już, kiedy odbędzie się opóźniona konserwacja PSN-u

Zapowiadana od tygodnia konserwacja w końcu się nie odbyła i przesunięto ją, tyle że nie wspomniano nowej daty. Nareszcie dowiedzieliśmy się, kiedy niektóre z sieciowych funkcji PlayStation Network będą niedostępne.

 

Wprost od testerów kolejna garść informacji na temat Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Do sieci zaczynają przenikać kolejne wywiady z osobami, które miały okazję zagrać w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). Wrażenia wydają się być pozytywne, ale najważniejsze jest to, że możemy dowiedzieć się czegoś nowego o nadchodzącej grze.

 

Powrót do przyszłości od Telltale oficjalnie zapowiedziany na PlayStation 4

Wczorajszy przeciek okazał się prawdziwy i już z całą pewnością możemy napisać, że pięcioodcinkowy Powrót do przyszłości od studia Telltale Games trafi na PlayStation 4 jeszcze w tym roku. W jakiej formie dostaniemy sezon nowych przygód Marty'ego McFly'a i Doca Browna?

 

Risen 3: Władcy Tytanów – Edycja Rozszerzona od jutra w sprzedaży, mamy zwiastun premierowy

Twórcy kultowej serii Gothic postanowili odświeżyć ostatnią odsłonę swojej trzyczęściowej serii Risen, duchowego spadkobiercy przygód Bezimiennego. Co ulegnie poprawie w Edycji Rozszerzonej? Mamy listę zmian i premierowy zwiastun.

 

GTA V na PS4 otrzyma Edytor Rockstara

Posiadacze Grand Theft Auto V (PS4) w wersji na PlayStation 4 niebawem otrzymają kolejną dawkę darmowej zawartości. Najbliższa, duża aktualizacja wniesie do gry znany z wersji na komputery osobiste Edytor Rockstara.

 

Dragon's Dogma Online dostało nowy materiał wideo

Japoński oddział Sony wrzucił w sieć nowy materiał wideo z Dragon's Dogma Online (PS4) będący montażem kilku scen prezentujących rozgrywkę.

 

Wystartował 500 godzinny stream z serii Metal Gear

Przed premierą Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4), mnóstwo osób w jakiś sposób chce świętować ostatnią odsłonę serii stworzoną przez Hideo Kojimę.  Trzy osoby postanowiły odpalić trwający ponad 500 godzin maraton na Twitchu.

 

Gearbox prawowitym właścicielem marki Duke Nukem

W 2013 roku rozpoczęła się sądowa batalia pomiędzy studiem Gearbox - twórcami Duke Nukem Forever (PS3), a ojcami serii 3D Realms. Spór został zakończony, a prawa w całości powędrowały do Gearbox.

 

Dzisiaj i jutro będzie można zagrać w Street Fighter V

Jeżeli są wśród nas szczęśliwcy, którym udało zakwalifikować się do Beta testów Street Fighter V (PS4) niech czym prędzej sprawdzą swoje grafiki. Capcom postanowił przeprowadzić regionalne testy obciążeniowe mające na celu przetestować działanie serwerów.

 

Summon Night 6: Lost Borders zapowiedziane na PS4 i PS Vita

Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni nie mogą narzekać na brak gier spod dłuta tamtejszych deweloperów. Bandai Namco wyda kolejną grę z gatunku japońskich RPG - Summon Night 6: Lost Borders (PS4)

 

Kolejna godzina niczym nieskrępowanej rozgrywki z Mad Max

Różnego rodzaju materiałów, począwszy od zwiastunów, po zrzuty ekranu, na nagraniach rozgrywki kończąc, mamy już całkiem pokaźną liczbę. Do sieci trafił kolejny, godzinny filmik z nadchodzącego Mad Max (PS4). Co tu dużo mówić - oglądajmy.

 

EA Sports przedstawia wizualne aspekty FIFA 16

EA co jakiś czas wypuszcza kolejne materiały wideo, które przedstawiają nowości wprowadzane w FIFA 16 (PS4). Tym razem skupiono się na oprawie wizualnej i kwestiach dźwiękowych.

 

11 milionów Final Fantasy VII

Wczoraj do sprzedaży trafiło Final Fantasy VII (PS One) na smartfony z systemem iOS. Z tej okazji Square Enix podało wyniki sprzedaży swojej produkcji na wszystkich platformach łącznie.

 

W przyszłym roku PS4 otrzyma skradankę République

Kickstarter w czasie swojego istnienia pozwolił tchnąć życie w wiele niezależnych projektów. Jednym z nich jest wydana na komputery osobiste i urządzenia mobilne gra République. Wydawca GungHo Entertainment potwierdził, że na początku 2016 roku tytuł trafi na PlayStation 4.

 

Nocne Operacje w Battlefield 4 z kolejnym zwiastunem

DICE po wypuszczeniu krótkiego fragmentu z rozgrywką pochodzącą z nocnej mapy w Battlefield 4 (PS4) postanowiło zareklamować Nocne Operacje kinówką.

 

WEEKENDOWE WSPÓLNE GRANIE:

Trwające zapisy: Weekendowe Wspólne Granie #30 - zapisy

Poprzednie WWG: Weekendowe Wspólne Granie #29

Poprzednie wpisy z tygodnia:

Tagi: