Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 27.07.2015 12:21
Mercury Steam powoli ujawnia swój nowy projekt
539V

Mercury Steam powoli ujawnia swój nowy projekt

We wrześniu zeszłego roku informowaliśmy o dwóch projektach, nad którymi pracuje hiszpańskie studio Mercury Steam. Twórcy serii Castlevania: Lords of Shadow na swojej oficjalnej stronie zamieścili tajemniczą grafikę z intrygującą muzyką.

Mercury Steam przez ostatnie lata pracowało wyłącznie nad grami z serii Castlevania: Lords of Shadow. Jednak w zeszłym roku Hiszpanie ogłosili pracę nad dwoma projektami pod kodową nazwą "Aleph" oraz "NAKED". Grafika na oficjalnej stronie zdaje się mieć związek z jednym z tych tytułów.

Na wspomnianej stronie możemy przeczytać następujący tekst: "Odkrywaj nowe światy, walcz z dziwnymi kreaturami, odkrywaj nowych bohaterów. Wkrótce więcej nowości".

Pewne poszlaki zdają się wskazywać na to, że nowym tytułem może być remake, reboot lub kolejna część Contry. W przeszłości Konami wyraziło chęć wskrzeszenia tego legendarnego tytułu.

Nowy projekt tworzony jest z myślą o platformach obecnej generacji. Co ciekawe - Mercury Steam uzyskało finansowe wsparcie hiszpańskiego rządu.

Źródło: http://www.mercurysteam.com/

Tagi: castlevania: lords of shadow castlevania: lords of shadow 2 konami mercury steam playstation 4