Wild Wild Racing

Wild Wild Racing

5,8
13 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rage Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
3.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.09.2000
Europa:
24.11.2000
Producent:
Rage Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
3.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.09.2000
Europa:
24.11.2000

Wild Wild Racing - opis gry

Wild Wild Racing to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Rage Software i wydana przez Interplay na PlayStation 2. WWR to jeden z pierwszych tytułów tego typu na drugiej stacjonarnej konsoli japońskiego koncernu.

W Wild Wild Racing ścigamy się pojazdami typu buggy, które pokonują -- jak wskazuje sam tytuł -- różne dzikie zakątki kuli ziemskiej. Samochody ścigają się po różnych nawierzchniach, a fizyka nie należy do tych realistyczniej odwzorowanych.

 

Do wyboru mamy cztery główne tryby zabawy: Quick Race, Time Attack, Championship i Challenge. Quick Race to szybki, pojedynczy wyścig na odblokowanych trasach (na starcie mamy tylko trzy) najlepiej przydający się do szlifowania umiejętności (tory mają skróty, więc tym bardziej warto QR ogarnąć). W Time Attack jeździmy, by wykręcić jak najlepszy czas. Tory podzielone są trzy sekcje, a my musimy być na nich jak najszybsi, co -- dzięki umiejętnościom, ew. też i szczęściu -- nagradzane jest medalami. Najważniejsze są oczywiście mistrzostwa, czyli Championship. W trybie tym bierzemy udział w serii zawodów (trzy stopnie trudności do wyboru) i w zależności od pozycji na mecie otrzymujemy pewną ilość punktów. Wygrywa oczywiście ten, kto uzbiera ich najwięcej w klasyfikacji generalnej. Championship to nie tylko ostatni sprawdzian naszych umiejętności, ale także sposób na odblokowywanie ukrytej zawartości - nowych torów, wyzwań itd.

 

Od trzech opisanych trybów odbiega Challenge, który nie skupia się na zwykłym ściganiu. Mamy w nim do czynienia z trzema minigrami. Są to Quest, w którym szukamy literek tworzących słowo będące nazwą nowego samochodu, Skill, gdzie bierzemy udział w tutejszej wariacji golfa i naszym zadaniem jest przepchnąć dużą piłkę w wyznaczone miejsce, oraz Stunt - wyczyny kaskaderskie (dalekie skoki itd). Tak jak w przypadku Championship, Challenge pozwala nam odblokować dodatkową zawartość.

Wideo - Wild Wild Racing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych