Undead Knights

Undead Knights

7,0
9 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team Tachyon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.09.2009
Europa:
26.02.2010
Producent:
Team Tachyon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.09.2009
Europa:
26.02.2010

Undead Knights - opis gry

Undead Knights to gra akcji w której jednym z zadań gracza jest dowodzenie oddziałem zombie. Tytuł wyprodukował Team Tachyon, a wydało go na PlayStation Portable Koei Tecmo (Tachyon to wewnętrzny zespół KT).

Akcja Undead Knights rozgrywa się w fikcyjnym królestwie Cavalier. Tamtejszy król po wzięciu za żonę niejakiej Fatimy zaczyna podbój ościennych krajów, co bardzo podoba się jego poddanym, ale niekoniecznie jednemu z rodów, który zaczyna kwestionować lojalność królowej. Trójka jego przedstawicieli kończy więc mizernie, ale dokonanie zemsty umożliwia czarna magia Bestii. Pod jednym warunkiem - że zabici będą jej służyć. W zamian otrzymują zdolność nekromancji dającą im władzę nad zmarłymi.

 

W grze otrzymujemy do wyboru trzy postacie. Są to rycerz Romulus, jego młodszy brat Remus oraz Sylvia, żona Remusa i zarazem córka króla. Na pierwszy rzut oka Undead Knights może przypominać serię Dynasty Warriors. Tu także zmagamy się z wieloma przeciwnikami jednocześnie, jednak podstawowa różnica polega na tym, że produkcja Tachyon pozwala nam kierować oddziałami zombie. Za ich pomocą walczymy, niszczymy obiekty wymagające zniszczenia, usuwamy z drogi przeszkody itd. By pozyskiwać nowych podopiecznych, musimy ‘przerabiać’ na zombie żywych żołnierzy. To pozwala nam również nabijać specjalny wskaźnik potrzebny do odpalenia specjalnego ataku.

 

Główni bohaterowie oczywiście także nie są bezbronni. Potrafią szlachtować przeciwników, skakać, turlać oraz odpalać wspomniany mocarny atak przetrzebiający wszystko co znajduję się na pewnym obszarze. Na przejście czeka w sumie dwadzieścia poziomów, które opierają się na podobnych założeniach: pozyskujemy podopiecznych, niszczymy pewne obiekty, walczymy z bossem. Pod koniec planszy jesteśmy oceniani. Im lepsza nota, tym więcej środków na ‘zakupy’ pozwalające ulepszać parametry postaci.

 

Gra posiada multiplayer dla czterech osób.

Wideo - Undead Knights

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych