Age of Zombies

Age of Zombies

5,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 4.0
PS Vita -
PSP 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Halfbrick Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
18.12.2013
Europa:
18.12.2013
Producent:
Halfbrick Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
18.12.2013
Europa:
18.12.2013

Age of Zombies - opis gry

Age of Zombies to izometryczna strzelanina wyprodukowana przez australijskie Halfbrick Studios. Tytuł ukazał się w dystrybucji cyfrowej na konsolach PlayStation Portable (jako Minis), PlayStation Vita, PlayStation 3 i na urządzeniach mobilnych.

Fabuła - Age of Zombies

W Age of Zombies wchodzimy w buty niejakiego Barry’ego Steakfriesa, głównego bohatera Jetpack Joyride, innej gry Halfbrick. Tym razem jest on zmuszony podróżować przez różne epoki historyczne, by powstrzymać mającą w nich miejsce inwazję zombie sprokurowaną przez szalonego naukowca profesora Brainsa. Odwiedzi w tym celu między innymi czasy prehistoryczne, starożytny Egipt i feudalną Japonię.

Rozgrywka - Age of Zombies

Pod względem rozgrywki mamy tu do czynienia z pozycją, która nawiązuje do twin-stick shooterów (gier takich jak Robotron czy Smash TV), choć na PSP z oczywistych względów sterowanie nie wykorzystuje dwóch gałek. Tak jak w innych produkcjach tego typu, jedna gałka służy do poruszania się, a druga do strzelania. Zmagania rozpoczynamy z pięcioma granatami i z pistoletem posiadającym nieograniczoną ilość amunicji. Barry ma wprawdzie tylko trzy życia, ale jego zdrowie regeneruje się samo z czasem.

Każdy rozdział (tzn. epoka historyczna) składa się z trzech pomniejszych plansz, przy czym ta trzecia to zawsze starcie z jakimś (wymagającym) bossem. Poza tym rozgrywka skupia się na wyeliminowaniu kolejnych hord umarlaków, w czym pomagają nam rozmaite rodzaje broni oraz dopałki znajdowane tu i ówdzie. Warto wspomnieć, iż każdego gnata dostępnego w Age of Zombies ‘obsługuje’ się inaczej, toteż gra może od nas wymagać oszlifowania umiejętności.

Wideo - Age of Zombies

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych