Torchlight II

Torchlight II

7,2
38 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.5
XONE 7.5
NS 8.0
PC 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Runic Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
20.09.2012
Europa:
20.09.2012
Producent:
Runic Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
20.09.2012
Europa:
20.09.2012

Torchlight II - opis gry

Torchlight II to gra action-RPG (typu hack ‘n’ slash) wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Runic Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych z systemami Windows, Linux oraz OS X.

Torchlight II jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Główny bohater pierwowzoru, zwany Alchemikiem (od jednej z dostępnych profesji), zostaje opętany przez tzw. serce Ordraka. W wyniku tego incydentu zaczyna on terroryzować ludzi, dlatego czoło stawia mu grupa kilku bohaterów - tych starych i nowych.

W grze otrzymuje do wyboru postacie reprezentujące cztery klasy (można kustomizować ich wygląd). Jest to Enginner (wojownik używający steampunkowej technologii), Outlander (nomada używający broni pozwalających atakować na dystans i potrafiący rzucać proste zaklęcia), Berserker (wojownik dysponującymi ‘zwierzęcymi’ mocami) oraz Embermage (czarodziej). Każda z tych profesji posiada trzy drzewka ze skillami, które możemy wybrać wedle własnego uznania.

Naszym głównym zadaniem jest przeczesywanie dungeonów z losowo generowanymi pomieszczeniami. W odróżnieniu od ‘jedynki’ lokacje są bardziej zróżnicowane: znajdziemy tu między innymi śnieżne krainy, lasy, pustynie ale nie tylko. Dostęp do lochów wiedze przez bazy wypadowe pod postacią miast, w których można uzupełnić zapasy i zregenerować siły. Nowości w “dwójce” to zmienne pory dnia oraz zmieniające się warunki pogodowe. Gra posiada też zmodyfikowany interfejs. Spośród powracający atrakcji wymienić warto z kolei zwierzęta i łowienie ryb.

Torchlight II posiada multiplayer (kooperacja) dla maksymalnie sześciu osób. Grać można przez sieć lub lokalnie. Podczas wieloosobowej rozgrywki każdy gracz otrzymuje swój loot.

Wideo - Torchlight II

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper