Tokyo Xtreme Racer: Drift

Tokyo Xtreme Racer: Drift

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Genki
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.02.2003
Producent:
Genki
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.02.2003

Tokyo Xtreme Racer: Drift - opis gry

Tokyo Xtreme Racer: Drift (w Japonii Kaido Battle: Nikko, Haruna, Rokko, Hakone) to zręcznościowa gra wyścigowa traktująca o wyścigach ulicznych. Tytuł wyprodukowało japońskie studio Genki, rolę wydawcy pełniło Crave Entertainment. Gra nie ukazała się w Europie.

Drift to kolejna odsłona serii Tokyo Xtreme Racer. Cykl ten, co ciekawe, ma pewne fabularne podłoże i według informacji producenta jego akcja toczy się między Tokyo Xtreme Racer a Tokyo Xtreme Racer 3.

 

Drift rozkłada akcenty inaczej niż poprzednie części cyklu Genki - jak bowiem sugeruje sam tytuł, tutaj rzecz skupia się na driftowaniu, czyli wykonywaniu efektownych poślizgów. Wyścigi nie odbywają się jednak na ulicach japońskiej stolicy - zamiast tego rywalizujemy na górskich drogach (konkretnie rzecz biorąc twórcy przygotowali pięć miejscówek bazujących na tym motywie).

 

W Tokyo Xtreme Racer uświadczymy samochody istniejące w rzeczywistości. Obecne marki to między innymi Nissan, Toyota, Subaru, Audi, Alfa Romeo, Mini, Volkswagen i Mitsubishi. Gra oferuje dwa rodzaje zawodów. Z jednej strony mamy wyścigi z profesjonalną otoczką odbywające się za dnia. Dobre wyniki w nich uzyskane pozwalają nam zarabiać pieniądze i pozyskiwać sponsorów, a to otwiera dostęp do lepszych samochodów i części do nich. Z drugiej strony mamy nieoficjalnie nocne potyczki, w trakcie których walczymy o honor. Możemy wówczas zakładać się nie tylko o pieniądze, ale nawet o części.

 

Co warto dodać, wyścigi odbywają się nie tylko w dzień i nocy, ale także w zmiennych warunkach pogodowych. To i wysoki poziom agresji rywali sprawiają, że rywalizacja staje się o wiele bardziej atrakcyjna.

Wideo - Tokyo Xtreme Racer: Drift

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych