Star Wars: Super Bombad Racing

Star Wars: Super Bombad Racing

6,4
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
LucasArts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.04.2001
Europa:
25.05.2001
Producent:
LucasArts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.04.2001
Europa:
25.05.2001

Star Wars: Super Bombad Racing - opis gry

Star Wars: Super Bombad Racing to gra wyścigowa wyprodukowana przez Lucas Learning i wydana przez LucasArts tylko na PlayStation 2. W produkcji występowały postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen, a jej stylistyka powstała z myślą o młodszych odbiorców, nawiązując w ten sposób do popularnego swego czasu gatunku kart racerów.

Super Bombad Racing to gra nawiązująca gameplayowo i wizerunkowo do takich produkcji jak seria Mario Kart czy Crash Team Racing (czyli do wspomnianych na wstępie kart-racerów). Mamy tu ogólnie rzecz biorąc do czynienia z wyścigami, w których biorą udział postacie znane z filmowych Gwiezdnych Wojen, ale tym razem są one wykonane w stylu super-deformed.

Postacie, jakie znajdziemy w produkcji LucasArts, to między innymi Yoda, Darth Maul, Darth Vader, Sebulba, Anakin, Obi-Wan Kenobi, Boss Nass, Jar Jar czy Amidala. Wyścigi odbywają się z kolei w znanych miejscach takich jak Tatooine, podwodna wioska Otoh Gunga czy planeta Naboo (łącznie jest ich dziewięć i znajdują się na nich często interaktywne elementy otoczenia). W ich trakcie mamy do dyspozycji rozmaite power-upy, które można by podzielić na te ofensywne i wspomagające jak boost. Każda z postaci, oprócz unikalnego pojazdu, posiada także unikalną broń. Darth Vader może np. skorzystać z Gwiazdy Śmierci, Jar Jar ze swojego jęzora, Boss Nass plunąć, a Darth Maul cisnąć w oponenta swym podwójnym mieczem świetlnym.

Gra posiada pięć wariantów zabawy. Race to wyścig lub seria wyścigów, Teams to wyścigi z udziałem dwuosobowych zespołów, Challenge to rywalizacja z duchem, Arena to rywalizacja (walka) na zamkniętych planszach, a Race Mirror to zwykłe wyścigi, ale na lustrzanych odbiciach normalnych tras. Tryby te dostępne są zarówno w singlu, jak i w multiplayerze. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Wideo - Star Wars: Super Bombad Racing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych