The Flintstones in Viva Rock Vegas

The Flintstones in Viva Rock Vegas

5,7
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TOKA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.07.2001
Europa:
06.07.2001
Producent:
TOKA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.07.2001
Europa:
06.07.2001

The Flintstones in Viva Rock Vegas - opis gry

The Flintstones in Viva Rock Vegas to gra wyścigowa wyprodukowana przez francuskie studio Toka i wydana przez Swing! Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2, choć w planach były również wersje na Dreamcasta i GameCube’a.

Produkcja Toka powstała na podstawie filmu o tym samym tytule z roku 2000, ale poza kilkoma bardzo ogólnymi motywami film i gra nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Akcja przenosi nas do historycznego odpowiednika Las Vegas, gdzie znani bohaterowie, tj. Fred, Wilma, Barney i Betty usiłują zdobyć sławę i bogactwo startując w wyścigach.

Na samym początku nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Są to zaledwie cztery samochody oraz trzy tory wraz z jedną areną. Startując jednak w głównym trybie gry, czyli w mistrzostwach, możemy stopniowo odblokowywać bonusową zawartość. Jest to łącznie dziewięć prehistorycznych pojazdów plus UFO oraz ponad dwadzieścia torów. Co jednak warto przy tej okazji wspomnieć, większość z nich to wariacje (np. lustrzane odbicia) kilku podstawowych obiektów.

The Flintstones in Viva Rock Vegas posiada kilka wariantów zabawy - zarówno tych singlowych, jak i multiplayerowych. Oprócz zwykłych wyścigów, podczas których możemy używać rozmaitych power-upów (np. kuli do kręgli, boosta, osłony czy blokady), są to również potyczki na arenie polegające chociażby na wyeliminowaniu wszystkich rywali bądź przekazywaniu sobie bomby przed jej eksplozją.

Gra, jak wiele innych produkcji na filmowych licencjach, nie była przyjęta zbyt dobrze. Największymi zarzutami kierowanymi pod jej adresem było kiepskie AI rywali oraz równie kiepski projekt torów.

Wideo - The Flintstones in Viva Rock Vegas

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych