Skate City

Skate City

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Agens
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019
Producent:
Agens
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019

Skate City - opis gry

Skate City to gra zręcznościowa traktująca o jeździe na deskorolce. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych (w ramach usługi Apple Arcade), a później trafił też na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Za jego produkcję odpowiadało studio Agens.

Rozgrywka - Skate City

Pod względem rozgrywki produkcja Agens przypomina wiele innych gier traktujących o jeździe na deskorolce, choć są też znacząco różnice. Skate City na tle konkurencji wyróżnia się zwłaszcza perspektywą. Kamera nie jest ustawiona za plecami zawodnika, a my nie poruszamy się po otwartych miejscówkach. Zamiast tego akcję śledzimy z boku jak w dwuwymiarowych platformerach. 

Twórcy przygotowali trzy miasta: Los Angeles, Oslo i Barcelonę. Naszym zadaniem jest przejechanie z punktu A do punktu B i zdobycie jak największej liczby punktów. Na drodze rozmieszczone są poręcze, schody, rampy i innego rodzaju obiekty, które można wykorzystać w tym celu. Im bardziej efektowna sztuczka/combo, tym większa zdobycz punktowa trafia na nasze konto. Wraz z postępami gromadzimy również walutę. Dzięki niej możemy modyfikować zawodnika (np. kupując dla niego nowe ciuchy) i jego deskę, odblokowywać nowe levele czy rozwijać umiejętności.

Skate City oferuje dwa podstawowe warianty rozgrywki. Pierwszy to Endless przypominający trochę karierę z Tony Hawk’s Pro Skater. Podczas zabawy trafiamy do jednego z trzech wymienionych wyżej miast, gdzie wykonujemy triki i realizujemy zadania, za co otrzymujemy pieniądze. Drugi tryb to natomiast Challenge. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z zestawem wyzwań. Może to być dla przykładu ucieczka przed policją czy wykonywanie konkretnych ewolucji w konkretnych miejscach. Oprócz tych dwóch trybów dostępny jest również Free Skate. 

Wideo - Skate City

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper