Clap Hanz Golf

Clap Hanz Golf

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Clap Hanz
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
02.04.2021
Europa:
02.04.2021
Producent:
Clap Hanz
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
02.04.2021
Europa:
02.04.2021

Clap Hanz Golf - opis gry

Clap Hanz Golf to gra sportowa traktująca o golfie wyprodukowana przez studio Clap Hanz, twórców serii Everybody’s Golf. Tytuł ukazał się w usłudze Apple Arcade.

Rozgrywka - Clap Hanz Golf

Produkcja studia Clap Hanz to duchowy spadkobierca serii Everybody’s Golf znanej z niemal wszystkich konsol Sony. Podobnie jak w przypadku pierwowzorów mamy tu do czynienia z golfem przedstawionym ze sporym przymrużeniem oka i z rywalizacją, w której uczestniczą przeróżne barwne postacie (nie wszystkie są dostępne od początku, część należy odblokować).

W Clap Hanz Golf rywalizacja jest bardziej ‘drużynowa’. Do każdego dołka podchodzi bowiem inna postać, ważne jest więc, by mieć na względzie cechy szczególne danego pola golfowego oraz umiejętności podopiecznych (ci mają swoje wady i zalety, a także preferowane kije). Z czasem zaś można podnosić ich poziom gromadząc doświadczenie.

Tytuł oferuje kilka wariantów zabawy. Najważniejszy z nich to Tour Mode, swego rodzaju odpowiednik kariery, który pozwala nam podróżować po świecie i brać udział w najrozmaitszych zawodach, np. na polach golfowych z trzema, sześcioma lub dziewięcioma dołkami. Wraz z postępami rośnie nasza pozycja w rankingu, a to z kolei pozwala odblokowywać dostęp do coraz bardziej prestiżowych i wymagających turniejów.

Pozostałe to tryby to Score Attack, w którym próbujemy zdobyć możliwie największą liczbę punktów na dziewięciu dołkach jedną postacią, Survival Mode, gdzie próbujemy zaliczyć jak najwięcej wyzwań bez skuchy (tryb ten oferuje sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami), oraz lokalny multiplayer. W Clap Hanz Golf grać mogą razem cztery osoby. 

Wideo - Clap Hanz Golf

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper