PUSS!

PUSS!

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TeamCOIL
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
02.08.2018
Europa:
02.08.2018
Producent:
TeamCOIL
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
02.08.2018
Europa:
02.08.2018

PUSS! - opis gry

PUSS! to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio teamCOIL i wydana przez Samustai. Tytuł ukazał się na PC, urządzeniach przenośnych oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - PUSS!

PUSS! pod względem rozgrywki przypomina niesławne Irritating Stick z czasów PlayStation. Gra nie zaprząta sobie głowy fabułą. Wcielamy się w niej w zwykłego kota, który pewnego dnia wbrew swojej woli zostaje wciągnięty przez telewizor do alternatywnego świata, z którego musi się wydostać. Założenia są proste: kot (a ściślej jego głowa) pokonuje mniej i bardziej skomplikowane labirynty. Zadanie podczas zabawy polega na tym, by nie dotknąć krawędzi i dotrzeć z jednego końca planszy na drugi. ‘Kampania’ składa się z określonej liczby światów (zwieńczonych walką z bossem; ci zaś są zróżnicowani i wymagają rozmaitych taktyk), a każdy z nich składa się z pomniejszych plansz (kolejność ich występowania jest swoją drogą losowa), które należy przejść dysponując ograniczoną liczbą żyć. Stopień trudności jest generalnie dość wysoki.

Na uwagę oprawa graficzna PUSS! Gra pełna jest psychodelicznych efektów wizualnych, abstrakcyjnych kształtów i obiektów, a ścieżka dźwiękowa składa się z najróżniejszych dźwięków i głosów wypowiadających słowa w nieznanym języku. 

Dodatkowym wyzwaniem wydłużającym żywotność zabawy jest kolekcjonowanie skinów. Za ich pomocą można zmienić wygląd głównego bohatera. Wszystkich jest łącznie czterdzieści. 

Wymagania sprzętowe - PUSS!

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Core i3
  • Pamięć: 2 GB RAM / 8 GB (zalecane)
  • DirectX: Wersja 9.0
  • Miejsce na dysku: 750 MB dostępnej przestrzeni

Wideo - PUSS!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper