Pro Evolution Soccer

Pro Evolution Soccer

8,1
56 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.2
PSone 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
KCET
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
200 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.11.2001
Europa:
23.11.2001
Producent:
KCET
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
200 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.11.2001
Europa:
23.11.2001

Pro Evolution Soccer - opis gry

Pro Evolution Soccer to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana przez tokijski oddział Konami. Tytuł ukazał się na PlayStation oraz na PlayStation 2. PES był kontynuacją serii International Superstar Soccer Pro.

Pro Evolution Soccer udoskonala formułę względem poprzedników, oferując lepszą oprawę graficzną, większy realizm i więcej zawartości. Rozgrywka została skonstruowana tak, aby każdy mógł się wdrożyć niezależnie od swoich dotychczasowych doświadczeń z serią, a jednocześnie pozwala ona niemalże bez końca szlifować umiejętności i doskonalić taktykę. Twórcy wrzucili do gry ponad pięćdziesiąt reprezentacji narodowych oraz szesnaście czołowych drużyn klubowych z okresu jej wydania. Zawodników i klubów wprawdzie nie obejmuje licencja, lecz z drugiej strony dostępny jest rozbudowany edytor pozwalający zmienić nazwiska piłkarzy/nazwy na te prawdziwe.

Produkcja Konami oferuje kilka wariantów rozgrywki. Mamy możliwość rozegrania szybkiego meczu (z możliwością wyboru kilka ustawień takich jak czas trwania meczu), ligi składającej się z dowolnie dobranych drużyn, pucharu (przypominającego strukturą mistrzostwa świata) oraz wzięcia udziału w Master League. Ten ostatni tryb jest najważniejszy, przypominając nieco karierę. Nie tylko rozgrywamy w nim kolejne mecze i ustalamy taktykę, ale też dbamy o finanse (pieniądze zarabiamy wygrywając mecze oraz trofea) oraz decydujemy o transferach. W każdym z powyżej wymienionych wariantów zabawy grać można na pięciu stopniach trudności. Mecze mogą odbywać się w różnych warunkach pogodowych.

Oprócz tego zaimplementowano też oczywiście multiplayer, w którym grać może nawet osiem jednocześnie. Do tego potrzebna są jednak dwa multitapy.

Wideo - Pro Evolution Soccer

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych