ESPN National Hockey Night

ESPN National Hockey Night

5,8
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.03.2001
Europa:
29.06.2001
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.03.2001
Europa:
29.06.2001

ESPN National Hockey Night - opis gry

ESPN National Hockey Night to gra sportowa traktująca o hokeju na lodzie wyprodukowana i wydana przez japońską firmę Konami. Tytuł ukazał się na PlayStation 2.

ESPN National Hockey Night to gra pod pewnymi względami przypominająca Blades of Steel, choć podobieństwa są tylko powierzchowne. O ile Blades of Steel traktowało hokej na lodzie z pewnym lekkim przymrużeniem oka, Hockey Night idzie w kierunku realizmu. Tytuł może się pochwalić pełną licencją, dzięki której uraczymy w nim wszystkie trzydzieści drużyn z amerykańsko-kanadyjskiej ligi NHL. To nie wszystko. Uwagę zwraca także styl prezentacji przywodzący na myśl relacje telewizyjne. Zawodnicy cieszą się po zdobyciu punktu, podjeżdżają do ławki, by cieszyć się z kolegami, potrafią omawiać taktykę, dodają sobie animuszu, piorą się po gębach (jak we wspomnianym Blades of Steel, choć nie mamy kontroli nad bitką) itd. Według zapewnień developera przygotowano około ośmiuset animacji. Widowisko urozmaica dynamiczna praca kamery i komentarz znanych telewizyjnych komentatorów Steve’a Levy’ego i Gary’ego Thorne’a.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to szybki mecz, możliwość rozegrania całego sezonu (w jego trakcie statystyki zawodników ulegają zmianie; sezon może liczyć nawet ponad osiemdziesiąt spotkań), play-offów (czyli fazy pucharowej sezonu) oraz multiplayer, który umożliwia wspólną rozgrywkę maksymalnie czterem osobom jednocześnie. Co warto dodać, twórcy zaimplementowali też edytor pozwalający nam wykreować własnego zawodnika.

ESPN National Hockey Night nie cieszyło się szczególnie dobrą opinią. Gra otrzymywała bardzo przeciętne noty.

Wideo - ESPN National Hockey Night

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych